Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány fiús?

Figyelt kérdés
Öltözködésem,stillem is olyan,viselkedésem is.Nálam a kényelem a fontos a ruhákban is,nem öltözök fel úgy,mint egy igazi lány.Nem sminkelem össze magam,soha nem is fogom.Általában xbox-ozok,youtube-on nézem a sok balfszt.Nem megyek soha sehova,itthon fekszek+kajálok ameddig csak tehetem.Nem volt még soha pasim (lehet emiatt),van rajtam súlyfelesleg,max 15 kg.Így érzem jól magam,suliba legalább nem mernek b .szogatni.De azért nem vagyok egy nagydarab állat...Csúnya is vagyok,ami szintén hátrány.De sok osztálytársamnak van pasija (valaki már szűztelenítésen is átesett).Persze én nem akarok lefeküdni senkivel,még pár évig.Emiatt sokan ,,prűdnek" mondanak,de nem nagyon érdekel ribik és kangörcsösök véleménye.Nekem nem tudom miért nincs senkim,valaki ronda az osztályból és még neki is van valakije.Ezért gondoltam,hogy talán az-e a gond amit írtam...
2016. nov. 24. 23:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy nincsenek ismerőseid így nem is lehet ismeretségi köröd így nem is tudsz ismerkedni, mert nincs aki bemutasson valakinek, egy barát által lehet a legjobban indítani, ugy 1 közös ismerősre sok minden alapozható, de egy beszélgetés elkezdése leginkább, főleg ha be is mutat titeket egymásnak.. ISmerkedj, ha nem is osztályban, akkor hasonló fiatalokkal.

17F

2016. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
1# Ez tényleg így van,mivel nincsenek barátaim.Akkor egyedül döglök meg :'D Forever Alone
2016. nov. 24. 23:41
 3/31 anonim ***** válasza:

Úgy öltözöl ahogy szeretnél.

Figyelj van h hollywood sztárrendezői mackógatyában jelennek meg premierkor.

Aki ertelmes ilyenbe nm szól bele.

Egyébként ha jatszol nyugodtan regisztrálj par játékos oldalra, sztem tarskeresőnek is tökéletesek.

Súlyfelesleg egy dolog megint, ha jól èrzed magad akkor semmi baj.

Christopher Nolan amekkora sztárrendező bármilyen nője lehetne megis kizart Emma Thomas mellett mert valszeg a személyisége fogta meg nem a külseje.

2016. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Kitart a kizart helyett
2016. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nem jönnek be a fiúsak.Miért?Mert lányt/nőt akarok magam mellé, nem fiút, még, ha valójában lány is.

Az abszolút nem jó, hogy otthon tespedsz a 4 fal között.Gondolom akkor barátaid sem nagyon vannak.

Változtass ezen, jobban jársz!Hozd rendbe az önbizalmadat is és mindjárt más lesz a világ!Sok sikert!Ha gondolod, írj, majd írok és segítek!

2016. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
3# Nem sikerült senkivel se jóba lennem multis játékba.Főleg amikor nyertem,még tiltottak is :D Szóval az kizárt.5# Szeretek a 4 fal közt tespedni :D
2016. nov. 24. 23:51
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha állandóan a 4 fal közt vagy akkor ne csodálkozz, hogy se kutyád, se macskád!Egyébként hány éves vagy?
2016. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

7# 15 vagyok.Nem azért kérdeztem,hogy aztán csodálkozzak.Csak az a kérdés lényege,hogy vajon a suliba a több száz fiúból van-e olyan,akinek bejön ez a fajta nőietlenség.Tudom,hogy szinte senkinek,de sok véleményből kiderül mennyire valószínű,hogy van-e olyan

ízléstelen,kinek ez bejön.

2016. nov. 25. 00:00
 9/31 anonim ***** válasza:
A korosztályodból talán van akinek ez megfelel meg egy otthonülő típusnak, de hidd el, nem árt, ha szerzel barátokat és néha kimozdulsz.Akkor át is értékeled magad és javul az önbizalmad is.
2016. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9# Könnyű mondani,hogy szerezzek barátokat...De hagyjuk,nem ez a lényeg.
2016. nov. 25. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!