Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, akik a "kövér" lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik a "kövér" lányokat szeretitek, mit jelent ez nálatok?

Figyelt kérdés

Mindenki máshogy érti ezeket a jelzőket de többször hallottam, hogy valakinek a "kövér" lányok tetszenek. Ez mennyire jelent kövéret?


Én sajnos az utóbbi időben még jobban meghíztam, 161 centi vagyok és több, mint 80 kiló. Ez mennyire sok szerintetek?

Van akinek még ez is bejön?


17/L



2016. nov. 26. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fénykép nélkül nem lehet megmondani.
2016. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a kg szamit, ha nem hogy melyik testreszen van a "felesleg" es hogy oszlik el. Pl ha a feneked nagyobb de attol meg van tartasa vagy kerek az oke, ugyan ez a mellekkel, has ne legyen gyomornak monshato de nem baj ha nem lapos, es ha a tobbi suly egyenletesen osztlik el akkor egy csinos telt novel van dolgunk. De szerintem a 160/80 mar nem az a telt csinos testalkat lehet. De ne aggodj, vannak akik a tenyleg felesleggel biro lanyokert vannak oda.

18f

2016. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zedricht ***** válasza:
0%

Bocsi de nemtudom hogy nézhetsz ki kb.

De én vagyok 180 cm és 70 kg de így is izmosabbnak mondanám magam.

Szóval szerintem ez nagyon sok.

2016. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálam pl még ez is benne van. 160/80 még elfogadható
2016. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs velük gondom, lefogyasztom és élvezem a learatott nőmet :D
2016. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Őszinte leszek veled, nekem az utóbbi időben a nagyon kövér nők jönnek be, ezért 100kg alatt nem hiszem hogy felfigyelnék rád. Régen a kicsit duci vagy vékony lányok is érdekeltek. Szerintem simán lesz esélyed a férfiaknál, don't worry ;)
2016. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen be jön 20 f mackós.
2016. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem bejönne.

15/F

2016. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!