Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként könyvtárban mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként könyvtárban mennyire van esélyem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy beiratkozok a Méliusz-ba és azért valljuk be, ha már ott vagyok, egyúttal ismerkedni sem lenne rossz. De...egyáltalán vannak könyvtárban 14-17 közöttiek (inkább fiúk)?:D Nekem aztán barátkozni is elég. (Az ellenkező nemmel általában jobban kijövök.) Csak na, legyen kivel kibeszélni hogy melyik könyv milyen volt meg ilyenek:))

Szóval...hülyén néz ki, ha csak random leszólítok valakit?:D (nem, nem vagyok szép meg semmi, csak átlag:D)



2016. nov. 30. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mission impossible
2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Nyögdécselsz szex közben mert akkor ne a könyvtárban csináljátok hanem máshol mert ott csöndbe kell lenni
2016. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi én ott dolgozok 16 éves vagyok mindig én vagyok a pultnál ha legközelebb jössz nyugodtan szólíts le
2016. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért találják meg mindig a kérdéseimet az olyan hülyék, mint a 2. válaszoló...?:DDD

#3, a debreceni Méliusz-ra gondoltál? Mondjuk nem tudom, máshol van-e ugyanilyen nevű könyvtár... ._.

2016. nov. 30. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, habár sulis könyvtár, de én előszeretettel járok oda :) Ismerkedni sem kizárt, habár nehéz :) 15F átlagos [Nem tudom mennyire befolyásolja a választ, de én az egyik legjobb gimibe járok :/ ]
2016. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én még általános nyolcadikjában tengetem mindennapjaimat és 8 év alatt túlságosan is sikerült megismernem a többi könyvtárba járós gyereket. Meg amúgy is alig van ott élet, csak néha 2-3 alsós megfordul arrafelé és ennyi.
2016. nov. 30. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el jobb gimikbe, ott normálisabbak :)
2016. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!