Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy változtassak a hozzáállás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak a hozzáállásomon? Miért nem volt eddig soha barátnőm? Most őszintén, velem van a baj? Szerintetek hogy nézek ki? (kép privát, többi lent)

Figyelt kérdés

Aki tud segíteni,annak privibe leírom. De TÉNYLEG csak az írjon,aki tud vmilyen hasznos tanácsot adni. Akár 1-2 mondat is bőven elég. :)


Előre is köszi a segítséget/tanácsokat ! :)



Ui: Lehet,hogy írtam itt már többen nektek,de ha olyannak küldeném el,akinek esetleg írtam,az is válaszoljon. :)


18/F



2016. dec. 3. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz :D de majd reggel adok ra valaszt :D joejt
2016. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
88%

Sikerült megint félrekattintanom, és a tudományok témakör helyett a tini párkapcsolatokat megnyitnom, de ha már itt vagyok, és benéztem:


Majdnem dupla annyi idősen, mint te, és sok tapasztalat után annyit tudok mondank, hogy bár nem mindegy nyílván, hogy hogyan nézel ki, elképesztően sokat számít emellett a magabiztosságod. Egész egyszerűen ne görcsölj rá semmiféle szituációra, amikor egy lánnyal kéne beszélni, ellenni, akármi. Legyél laza, élvezd a helyzetet. Dumálj, dumálj és dumálj - ne idegesítően, arcbamászóan, de könnyedén, anélkül, hogy rástresszelnél. Nem, ezt nem lehet erőltetni, és főleg nem lehet megjátszani. De baromi fontos.


Aztán vannak dolgok, amikkel be lehet vágódni. Tanulj táncolni. És/vagy gitározni.


A kinézet meg: mindenkinek megvannak az alapadottságai. De legyél igényes, ápolt. Tök mindegy, mi adatott, kis odafigyeléssel sokkal többet ki lehet hozni belőle, mint anélkül.

2016. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem küldhetsz képet, nekem is most lett elsőn ek barátnőm , nagyon sok dolgon változtattam míg megtaláltam mi a hiba, hosszú folyamat , de tudok segíteni !

16/f

2016. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldj mindent de én is reggel fogok rá válaszolni :D

Azért mert alszok és gondoltam hogy még válaszolok egy ilyen kérdésre mert gondolom h reggelre törlik :D

17f

2016. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vy válasza:

Így első blikkre értelmes srácnak tűnsz, szerintem a beszélőkéddel sem lehet gond, csak tényleg ne feszülj rá az ilyen szituációkra. :)

Egyébként a 2. válaszoló véleményét osztom: nagyon fontos egy nő számára az ápoltság, hogy igényes legyél önmagaddal szemben is, és főleg, hogy magadat add. Tényleg nem árt valamilyen "különlegesebb" hobbi sem (mondjuk engem nem pont ez hozott össze az eddigi barátaimmal, de 4-ből ketten gitároznak, akárcsak én :D ez is egy plusz téma, főleg, ha egy olyan leányzó bukkan rád, aki szintén gitározik, vagy valamilyen hangszeren játszik, esetleg érdeklődik a dolog iránt - nálunk bevált :) esetleg azt is felajánlhatod, hogy tanítasz neki gitáron vlmit :) ).

Viszont nyilván ez sem elsődleges, a lényeg tényleg az, hogy próbálj nyitott lenni az emberek felé. Akár egy-egy facebook-komment formájában, amit a szimpatikus leányzó posztja alatt hagysz, mert ez is lehet akár egy kiinduló pont egy beszélgetéshez :) Az előző párom (akivel aztán 8 évig voltunk együtt) még anno msn-en vett fel, mert látta, hogy mindkettőnknek ugyanaz a kedvenc zenekara. :D A jelenlegi párommal pedig egy szórakozóhelyen, közös baráti társaságban voltunk (akkor egy szót sem váltottunk :D), aztán bejelöltem face-en, ő pedig rám írt, hogy mi újság, aztán elkezdtünk beszélgetni, és konkrétan mindenféléről kérdezett, kedvenc filmen át, kedvenc kajáig, mindenről. :D Eleinte barátságnak indult, én is úgy fogtam fel, szóval eléggé kötetlenek, "stresszmentesek" voltak a beszélgetéseink, aztán a humorával, és a lényével totál megnyert engem magának. :)) Az internet ebből a szempontból áldásos dolog, ott mégiscsak könnyebben megy az ismerkedés. :))

Őszinte légy mindig, vidám, ne görcsölj rá. :) 18 éves vagy, gyakorlatilag az élet még előtted áll, ne akarj mindenáron csajt fogni - fogd fel ismerkedésnek, meg úgy, hogy ha nem lesz belőle barátságon kívül egyéb, akkor sincs itt a világvége, mert rengeteg hal van még a tengerben. :) Nagy közhely, de legalább akkora igazság is.

Remélem, legalább kicsit tudtam segíteni, sok szerencsét! :)

25/L

2016. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem leírhatod mi a baj, küldhetsz képet, megpróbálok segíteni. Igazából értelmes srácnak tűnsz és kedvesnek. :)
2016. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!