Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszhetek neki? :O :3 15/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? :O :3 15/f

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki több mint 1 éve tetszik. Ő 13 éves. Az évfolyamtársam és cukiiii. *.* Sokáig nem mertem még szemezgetni sem vele,de az elmúlt hónapban nézem messziről. Amikor a közelemben van,akkor egy picit szivatom (ál ajtórácsukás,stb.). Nem merem megszólítani,mert félek,hogy piszkálgatni fognak. :S Meg már egy ideje gondolkozom az első csókunkon hogy terveztem el, vagy milyen lesz. Bár engem nagyon szeretnek a lányok(nem is tudom miért :D),de ő amikor megszólít engem, olyan becenevet használ, amin senki sem szólítanak. Meg amikor találkozok vele, akkor látom, hogy engem néz(vagy rajtam keresztül, nem tudom :S). De viszont Facebookon hiába írok, nem ír vissza. T.T De valóságban tök normális velem. :3 Most akkor mi van?

2016. dec. 5. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Amugy nyolcadikosak vagyunk.
2016. dec. 5. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Hányszor buktál??

Lehet hogy mmég szeretnek de hidd el a későbbiekben a nők nagyrésze a humort és az intelligenciát fogja keresni.

Ha ennyire népszerű vagy miért nincs annyi férfiasság benned, hogy eléállsz és elhivod valahova..

2016. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatal még szegény, azt se tudja, mit csináljon, gondolom ezért nem ír vissza fészen. Meg hát alapból vigyázni kell, mert képesek csak szórakozni, hetekig, hónapokig az ujjuk köré csavarni, aztán meg egy pillanat alatt összetörni kicsi szíved. Én megjártam ezt az utat, megfogadtam, hogy engem csajok ne bolondítsanak. 18/F
2016. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer sem buktam meg,sőt négyes tanuló vagyok. Szimplán csak évvesztes vagyok,meg oviban visszafogtak 1 évet. Humorom van,inteligenciám csak akkor,ha Death Note-t nézek,amugy átlagos kb. Mint ahogy azt mondtam, félek, hogy piszkálni fognak emiatt, vagy rágalmazon rólam olant egy rosszakaró, higy megcsalom meg ilyesmi.
2016. dec. 5. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
először azt hittem, hogy az osztálytársam vagy, neki is ilyen nagy egoja van, mint neked:D csak ő bukott, és csak lesz 15 valamikor
2016. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

leeht, hogy bejössz neki, csak nem facebookon akar ismerkedni

beszélj vele élőbe többet

esetleg el is hivhatnád valahová

2016. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem:D :$ :3 *.*

17f :O

2016. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!