Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok senkit! Esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok senkit! Esetleg ötletek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem találok hozzám hasonló lányt! Szeretek játszani valamilyen szinten gamer vagyok. Ha kimozdulok pl koripályára akkor akárkivel is beszélek nincs közös témánk. Ismerőseim is sokat játszanak de mindeggyiknek van egy hasonlóan gamer csaja.

2016. dec. 7. 22:33
 1/5 dominik19981120 ***** válasza:

Párom.hu

Ott van olyan lehetöseg a keresöben hogy gamer

Vagy éld az életed a játékok helyet

2016. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Camorri ***** válasza:

#1 köszönöm szépen!

Kedves Kérdező!

Ez sajnos a gamer világ legnagyobb csapdája. Én is gamer vagyok... nem is kicsit...

DE! gamelésen kívül mást is csináltam rendszeresen (most meló van, nincs idő semmire :'( ) Találj egy olyan hobbit, ahol rendszeresen találkozhatsz csajokkal. Bármi lehet az. És nagyon fontos: NE VÁRD EL hgoy elsőre minden sikerüljön. Az emberi kapcsolatoknak idő kell! És most nem csak a szerelmi kapcsolatokra értem

2016. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd jön, addig meg szard le xd
2016. dec. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, egyre több a gamer csaj

ha pesti vagy, van egy (vagy már kettő?) gamer pub


+ esetleg akkor conokra járj... még ha annyira nem is vagy fanatikus, pár gamer vagy animecon, és simán meg lesz minden


van egy animés ismerősöm, aki nagyon gáz, randa, dagadt is volt, és tényleg, gáz a csávó, mindenki röhögött rajta, de mióta conokra jár, kb csüngenek rajta a lányok (oké, nem 10ből 10es lányok, inkább 5-6/10esek, de... önbizalmának jót tett, ami később segíthet)

szóval ezeket ajánlanám

conhoz be se kell feltétlen öltözni, de ha meg beöltözöl, azzal tényleg nem tudsz majd levakarni egy két csajt (jézusom, de gáz amúgy :DD de hát így van)

hajrá

2016. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mármint na, nem az a gáz, hogy gémer, hanem hogy tényleg a beöltözés ennyire 'szexi' azoknál a lányoknál


de szumma szummárum, OTT tényleg találsz olyat akivel lesz közös témád

2016. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!