Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebii0207 kérdése:

Hol ismerkedhetek normális pasikkal?

Figyelt kérdés

Unom a kihasználós párkapcsolatokat.

Olyan pasit akarok,aki nem lakik Bptől messze,aki romantikus,humoros és képes szeretni.

Max 22 legyen.

Kérlek segítsetek.

16L



2016. dec. 9. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Már előre sajnállak, hogy mindenki küldi majd a privátot, hogy "Én nem vagyok ilyen, pont olyan vagyok akit keresel, talizzunk itt ekkor. :D".


GYK-n ilyesmi kérdést nem nagyon szabad, max akkor ha elviseled a kanos osztályt is. :D

2016. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vállalom a kockázatot,ha ezzel bármennyire is,de előrébb juthatok.
2016. dec. 9. 19:09
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Tök jó, hogy neked ilyen meg ilyen pasi kell. Örülj neki, hogy kellesz valakinek, egyeseknek még ez sem adódik meg...
2016. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A való életben.

Probald ott keresni.

Hidd el ott könnyebben megtalalod.

De biztosan nem a közösségi oldalakon stb.

És a pasikat külömben sem keresni kell.

Ha akar jön magatol.

Ha nem meg türelem :))

2016. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

:D én nem vagyok kihasználos ezt csak úgy közöltem, viszont nem ismerkedek bocsi :D

Sok sikert a kereséshez, jó sok emberen átkell maj magad rágnod :D

17F

2016. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én Bp határán lakok, de eléggé kilógok a tömegből, nem követem a divatot és nem vagyok ilyen jóképű b*ziskodó gyerek. Ha ezek nem zavarnak téged szívesen beszélgetek, ismerkedek.

16/F

2016. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha előrébb akarsz jutni, akkor javaslom ne itt keres.


Az a réteg akit te keresel az nagyon kis százalékban van itt, helyette inkább FB-on lóg ha nem tudja letenni a telóját, vagy valahol épp a városban van talán ismerkedni, vagy bánom is én mit csinál.


A lényeget csak megérted.


Azért lenne egy kérdésem.

Aki ilyen srác annak szintén vannak elvárásai, valamit tudsz felmutatni?

Nem kukacoskodás, mielőtt még félreérted.


19/F

2016. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Felmutatni?

Tiszta szívből tudok szeretni.

Leszarom h néz ki,mit csinál,kivel

Mindent megadok neki,amit csak akar

2016. dec. 9. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Szimpatikus csajszi vagy, sajnálom, hogy fiatalabb vagyok, meg hogy debreceni, szívesen megismertelek volna.

4 hónap múlva 16/F

2016. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szívből tudsz szeretni, ez becsülendő! (y)


Nem mész rá arra, hogy a páva kinézetű legyen, hanem kb bárkit elfogadsz, ez megint csak becsülendő, mert akkor azért csak csak az alapján "választasz", hogy milyen a belső tulajdonsága.


A minden amit csak akar megadsz neki, azt azért szorítsd lejjebb, mert ezért fognak kihasználni, tehát ha akar valamit akkor azért teperjen a srác is.


Komolyan mondom, sajnálom, hogy ilyen messze laksz.

2016. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!