Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell csajozni? Honnan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni? Honnan lehet tudni hogy melyik lánynál van esélyem? Ha pl. én nem tartozom a jóképű srácok közé, akkor hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor jön az hogy pénzel vagy dumával, de mi van ha egyik sincs meg hozzá? 21 éves vagyok, már befejeztem a középsulit van melóm, de a csajozáshoz nem értek. A suliban próbálkoztam lányoknál, de mind elküldött. Most ekkora szerencsétlen lennék vagy mi? Minden csaj akit csak ismerek menő, jóképű vagy pénzes pasikkal jön össze.
2016. dec. 9. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
csajozni baromi egyszerű :D találni olyan lányt akiért megéri küzdeni na az baromi nehéz... azt szerzel meg akit akarsz ha küzdesz nem kell jóképűnek lenni a normális lányok amúgy sem arra mennek hogy nézel ki hanem hogy értékeld és tiszteld és tiszta szívből szeresd ha találsz ilyen lányt akkor csak idő kérdése és beadja a derekát mert nem hülye senki sem annyira hogy egy ilyen lehetőséget elszalasszon :D kevés az olyan srác aki ezeket meg tudja adni nekik
2016. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. ha még egy szóra sem hagynak érvényesülni akkor úgy elég nehéz lesz... írtad hogy könnyű csajozni, kíváncsi lennék rá hogy te az én helyzetemben hogyan oldanád meg..
2016. dec. 9. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
valoszinuleg probalnek jofej lenni hogy befogadjon a társaság :D
2016. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!