Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy kasszás csaj egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kasszás csaj egy gyorsétteremben aki tetszik, de nem tudom hogyan hívjam el. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Odamentem hozzá munka után, gondoltam kérek valamit, aztán elkezdek beszélgetni vele, de véletlenül csak annyit mondtam hogy" kettőt kérek!", ő meg röhögött, miután megkérdezte, hogy kettő mit? Ez szerintem nagyon gáz volt, így inkább eljöttem, miután odaadta a csomagot, plusz még voltak mögöttem, így esélyem se lett volna beszélgetni. Mit tegyek?
2016. dec. 14. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellett volna mondani, hogy kettő hamburgert meg egy randit. :D


Amúgy szerintem ez annyira azért nem volt gáz, csak legközelebb kissé határozottabban lépj fel. :D

2016. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt olvastam a kasszás helyett, hogy kaszás 😂😂😂
2016. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

én is ezt olvastam :D 2 választásod van

1. a sarkadra állsz és lesz ami lesz

2. addig tetszik reménytelenül amíg el nem felejted

2016. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%
Pisa tesztesek...
2016. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Varjal...most figyelj egy most figyelj kaszas csaj? Ez igy ejszaka nekem eleg vicci de tudom, h ilyenkor eleg tompa vagyok.
2016. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeva, pufirizsa! Gyüssz topogni?
2016. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rajtad nevetett, hanem azon, hogy vicces volt a szituáció. Mondjuk én fiú vagyok, de ha nálam játszódott volna le ez, én még rátettem volna egy lapáttal, pl.: 2 sört? :D

Szóval biztos látta rajtad, hogy zavarban vagy és hogy hülyén jött ki a szituáció, szóval még van esélyed, jól is kijöhetsz belőle.

Menj vissza és mond el neki, hogy 2 sört akartál kérni, de mivel az itt nincs, ezért inkább az elérhetőségét szeretnéd.

Az előzmény poénos szituáció jó ok arra, hogy most, újra legyen mit mondani neki.

2016. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na atóta mi van? Elhívtad randira?
2023. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!