Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viseljem el hogy Én soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el hogy Én soha nem lehetek lányokkal? Olyan irigy vagyok azokra a fiúkra akiket szeretnek a lányok.

Figyelt kérdés

Nem is ismerek egy lányt sem.



Engem csak az az egy bánt hogy van rengeteg velem egykorú lány van és más fiúkat szeretnek és lefeküdnek velük velem meg nem.

Ez olyan rossz érzés tudni hogy nekem lehetetlen ez.


Hogy tudnám elviselni ezt az érzést?


Ne mondjátok hogy próbálkozzak,mert az úgysem menne.

Még sosem próbálkoztam senkinél és barátaim sincsenek,ilyen fiú nem kell a lányoknak.


17 éves fiú vagyok.


2016. dec. 27. 01:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Miert ne kellenel? Azt varod hogy a lany kezdemenyezzen? Ugy nehez lesz mert ez a fiu dolga lenne .. ha nem fogsz probalkozni akkor ne vard a csodat :) legyel bator es akkor minden jol alakul ,vagy netan a kulsod miatt van ez hogy mem mersz nyitni?:)
2016. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen,ezért teljesen reménytelen a dolog,mert én sosem fogom megpróbálni,úgysem lenne haszna.
2016. dec. 27. 01:19
 3/22 A kérdező kommentje:
A masik dolog hogy nincs is kinél,mert én a szüleimen kívül egyetlen egy emberrel sem szoktam beszélgetni... Nem ismerek senkit sem.
2016. dec. 27. 01:20
 4/22 anonim válasza:
Nem tudhatod,csalodni mindig csalodik az ember .. de egy probat megerne :) Biztos van valahol olyan lany akivel kozos bennetek valami es szivesen osszejonne veled:)
2016. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
69%
Akkor viszont kezdj el ismerkedni... Ha nagyon nem megy akkor facen vagy egyeb kozossegi oldalon es utana jon magatol minden hidd csak el :) fel a fejjel
2016. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
55%
Én is így vagyok ezzel, azok akik meg azt írják erre, hogy tenni kell érte azok akkor bekaphatják.... az ilyenek nem bírják fel fogni azt, hogy egyszerűen nem ér semmit az nekünk hogy próbálkozunk lánynál mert nem fog összejönni. Ez NEM hozzáállás, hanem tapasztalat. Ronda csaj nekem meg nem kell, inkább meghalok szüzen.
2016. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1x próbáltam és nem jön magától.

Régi osztálytársam elhívott egy spontan bulira,magam sem tudom hogy miért és volt rengeteg lany és fiú.


Mivel Én nem tudok beszélni semmiről,mert nem volt semmi élményem és nem is érdekelnek az ilyen sport események és stb.,ha kezdeményeztem volna valakinél,akkor sem ment volna sokáig a beszélgetés.


Szomorúan néztem ahogy táncolnak másik és jól el vannak ,meg csókolóznak.

2016. dec. 27. 01:27
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne légy gyökér.. 1 életed van tegyél érte :) Menj el edzeni. KOMPENZÁLJ ,lehet nem a legszebb arcod van ,de a jó duma és a jó test üt. HAJRÁ HAVER! Én nem bírnék bele törődni ebbe..
2016. dec. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Alig várom már hogy elteljen az életem... Olyan rossz nézni a boldog velem egykorúakat.


Sportolok rendszeresen és azt is egyedül.


Nekem nincs mese,bele kell törődnöm.

2016. dec. 27. 01:48
 10/22 anonim válasza:
Na egy valaki van már aki bekaphatja.
2016. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!