Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/Hogyan lehetne jól ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/Hogyan lehetne jól ismerkedni olyan lányokkal akik szokotak számítógépes játékokkal játszani? És itt gondolok egy min.16 év korhatárra.

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak ilyen rendezvények ahova rengeteg olyan lány jár akik szoktak gamelni de nem mehetek oda csak úgy egy idegen szép lányhoz ismerkedni a rendezvényen. Tudtok esetleg valami véleményt erről mondani?

#csajozás #Gamer #gamer párkapcsolat
2016. dec. 27. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
+16os játékokban D:
2016. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
16+-os single játékban hogyan ismerkedjek? XD De am a játékban ismerkedés a legnehezebb mivel senki sem az akinek mondja magát :D
2016. dec. 27. 19:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lol, Wow, Gothic-ot szoktam, s én is járok ilyen rendezvényekre. Szerintem nincs semmi baj, ha odamész beszélgetni, főleg mivel a játékok által már rögtön van egy közös pontotok. Én nem venném rossz néven.
2016. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Pedig én a valóságban is egy elf varázsló vagyok, aki már megvan 100as szintű is!!
2016. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát én egész nap játszok,de emellé az is hozzá társul,hogy ronda vagyok,nem ezen múlik,hogy jó-e valaki.Amúgy is csak végig hentelem az egészet.Mivel multiba vagyok mindig.De szerintem ne azért akarj valakivel ismerkedni,mert szeret kockulni.
2016. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem kellene jatekfuggo
2016. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy rendes normális lányt aki nem egy fb p*csa olyanokkal nem nagyon találkozom max az ilyen rendezvényeken. És sajna a lol,wow a lehető legtávolabb áll tőlem én inkább fps,rts gameket űzök. És azért lenne jó összejönni egy olyan lánnyal aki játszik gépen mivel akkor több közös lenne bennünk + a szabadidőmön túl meg az együtt töltött órkon túl még virtuálisan is tudnánk együtt szórakozni.
2016. dec. 27. 19:48
 8/15 A kérdező kommentje:
A 6. válaszolónak én itt nem olyan kapcsolatra gondoltam hogy állandóan a gép előtt ülni oszt kész. Mivel azon kívül hogy játszom a szabad levegőn is elég sokat vagyok eljárok mindenhova a gépezés pedig egy + dolog amit én nagyra értékelnék ha a jövendőbeli párom szintén ilyen lenne.
2016. dec. 27. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ritka, hogy egy csaj játszik. Persze, vannak, de mégis nagyságrendileg kevesebb lány játszik, mint fiú. Szerintem nyugodtan szerezz ismeretséget különféle rendezvényeken, ott több lehet az esély. Interneten szerintem kissé személytelen.
2016. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg igen, a játék lehet egy közös pont. Régen én is sokat nyomattam, bár nem voltam függő. Most már ott vagyok, hogy be se kapcsolom hetekig a gépet. Pedig korábban elképzelhetetlennek tartottam, hogy ne próbáljam ki a legújabb GTA részt vagy ne henteljek egy nagyot suli után valami CS szerveren. Kinő belőle az ember. Lehet mire találnál ilyen csajt addigra kinövöd. Én is játszok még néha néha, de már ritkán. De ki tudja, talán találsz egy olyan társat, akit érdekel bizonyos fokig és hajlandó leülni egy kicsit játszogatni. Egy normális kapcsolatban valamennyire mindenki nyitott és vevő az újfajta impulzusokra minden téren.
2016. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!