Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,és az a problémám,hogy nem tudok csajozni,semmilyen csajnak nem tetszem akit kinézek. Úgy érzem azért mert nincs elég önbizalmam meg lehet nem nézek ki valami jól..és eléggé félek akár még csak beszélni is a szebb lányokkal nemhogy kezdeményezzek.. szerintetek mit kéne tennem?

2016. dec. 29. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányt könnyen ki lehet szúrni. Hogy túllépj ezen először is el kell fogadnod magad. Másodszor merj oda menni. Aki nem próbálkozik annak soha nem lesznek tapasztalatai.
2016. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

1-es mondani könnyű.. Szerintem meg hagyd kérdező, tudd be annyival, hogy nem születtél csajozó gépnek és ez jutott neked, törődj bele még most, mert később lehet csak jobban fog fájni, ha rájössz.

17f

2016. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Camorri ***** válasza:
100%

#1-nek igaza van.

De annyit még hozzátennék, hogy ne menjen el a kedved a sikertelenség után sem. Nem mindenkinek tetszhet az ember. Én is sok csajhoz odamegyek, mire találok egyet akivel össze is lehet jönni.


Plussz válassz magadnak egy stílust. Ne legyél átlagos senki. Fontos az, hogy a saját személyiséged, stílusod érdekelje a másikat.

20/F

2016. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Camorri ***** válasza:
#2 nincs igazad. Nekem van egy barátom, akinek nagyon sokáig nem ment a csajozás. Most meg 2 csaj is rástartolt! Csak meg kell várni azt, amikor lesz elég önbizalmad, és megfelelő helyen kell keresni.
2016. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet, mivel én félek az emberektől, még rájuk nézni is, egyszóval nem születtem csajozógépnek sem és ezt elfogadtam, beletörődtem, hogy ilyen leszek, így is halok majd meg, meg minden.

Ha meg hírtelen változnék az is felesleges lenne, mert az emberek gonoszak, leszólnának érte, amiért próbálok más lenni, de lehet csak én élek ilyenek között, de szerintem nem.

Kérdező, ha kell tanács mindent elmondok hogy nyomd el magadban az érzelmeidet és légy olyan, akit nem érdekelnek már az ilyenek és ezáltalá tud magányos lenni és a munkára koncentrálni, munka-munka-munka, ez marad egyeseknek, mert ilyen a világ, szerencsén alapszik, hogy ki hova születik, hogy nevelik stb-stb.

2016. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom,lehet az lenne a legjobb de nem tudok abba bele nyugodni mikor sokan dícsérnek,hogy jól nézek ki,meg pár haverom még olyan sincs mint én de csajoznak s sikerül szépeket is felszedniük,de nekem nem sikerül semmi,vagy lehet,hogy tapasztalatlan vagyok, mindig a fullos csajokat nézem ki,ugye akiknek nem amatőr kell.. de nem tudok más csajokra ránézni akik nem súrolják azt a bizonyos szintet sajnos. Tudom,hogy a belső a fontos de a külső nélkül nem tudom ezt értékelni
2016. dec. 29. 16:26
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ne add fel! Nyugodtan próbálkozz bárkinél, mert az a legrosszabb ha meg se próbálod. 18/L
2016. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rakd rendbe az önbizalmad, a lelked valahogy, aztán kezdd el a csajozós projektet.
2017. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Akarsz beszélgetni? 15L
2017. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!