Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán mégis bejön az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán mégis bejön az osztálytársam? HA tavaly folyamatosan piszkált az tényleg azt jelenti, hogy egy fiú így mutatja ki a tetszését?

Figyelt kérdés
Novembertől júniusig piszkált egy srác az osztályban, de tényleg bármit csináltam vagy mondtam volt legalább egy megjegyzése. Akkor páran felvetettek, hogy tetszem neki, de hülyeségnek tartottam. FIÚK, ha tetszik egy lány szoktatok hasonlót csinálni?

2016. dec. 29. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Még anno 13 éves korom előtt, igen, csináltam már ilyet. Mára sokkal szebben udvarolok.
2016. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én annak idején levelet írtam a szerelmemnek az osztályban!
2016. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!