Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről beszélhetnék még vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélhetnék még vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel mondhatni elég joba vagyok már meg is beszéltünk találkozot stb. De az a baj h face n nem tudok olyan témát elöhozni nem tudok vele hosszasabban beszélni.. Élőben simán lenne témám menne a duma de igy facen nem tudok már miről beszélni vele ő nem igazán hoz fel semmit. a találkozo még messze van 2-3 hét addig is kéne vele beszélni face n. Alap témákon már tul vagyunk
2017. jan. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
RÓlam még mindig a legjobb téma vagyok a világban! Sok sikert.
2017. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Takarodj te qurva ! Ment a 0 pont. a gyengebbek kedveert Normalis valaszokat kerek !
2017. jan. 4. 19:11
 3/5 anonim válasza:
Nem tudjuk milyen témák jöttek eddig szóba ,de szerintem a filmekről lehet beszélni.Mit nézett meg manapság,melyik tetszett neki ,milyen filmeket vár stb. .Esetleg,ha érdekli a jelenlegi politikai helyzet akkor arról.
2017. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell lenézned a munkám miatt elég sokat keresek legalább és én veled ellentétben ennek köszönhetően ki is tudok elégíteni egy nőt és nem csak azzal, hogy beszélek vele, ha már ennyi nem megy 2-3 hét után akkor mit vársz öcsifej?? Mit?? Ez van, ha nem megy neked ne erőltesd, talán ha kellőképpen művelt vagy intelligens lennél tudnáál miről beszélni, mert olyan nincs, hogy nem tudsz miről beszélgetni, max ha egyikőtök nem is akarja, valószínűleg ez van.
2017. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyomd elmagad.oroljmagadnak h mindketten online vagyunk kulomben olyat szakitanek a fejedbe h leszakadba az a rakos gennyes mutans fejed anyadeval/apadeval egyutt akik ide baxtak egy selejtet te qurva. Menj ki az utcara asd el magad a gecbe a betonba te ge*i folt
2017. jan. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!