Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a srác felé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a srác felé aki tetszik?

Figyelt kérdés

Október végén felfigyeltem egy srácra ,mert eléggé nézett. Rájöttem hogy nekem tetszik és azóta egyre jobban. Sokszor szokott nézni de ha pl a folyosón egymás közelébe érünk lehajtja a fejét. Amióta rájöttem hogy teljesen odavagyok érte alig merek ránézni.

Az egyik barátnőm folyton mondja ,hogy mosolyogjak rá de ha a köhelemben van alig tudok rendesen beszélni így fogalmam sincs hogy hogyan tudnék rámosolyogni pedig nagyon szeretnék.

Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik?


2017. jan. 6. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha ismerősöd facebookonn, írjál rá valami kitalált indokkal. Le fogja vágni mi van, ha van egy kis esze. Alap esetben mondanám hogy menj oda hozzá, de ha nagyon félsz akkor még mindig jobb megoldás ez a facebookos dolog, a semminél.
2017. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm sajnos. De szilveszterkor egy másik barátnőm bejelölte facebookon az én nevemben én pedig reggel töröltem a jelölést remélve ,hogy még nem látta. Olyan nyomorultul érzem magam.
2017. jan. 6. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig valószínűleg látta, mert a telefonokon megjelenik az értesítés. Jelöld be megint szerintem. (1. voltam)
2017. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na jó, velem komolyan pont ugyanez van :D én is úgy voltam, hogy én(csak nekem nem a barátnőm) bejelöltem Facebookon este, de mivel reggel még nem jelölt vissza, ezért inkább töröltem a jelölést, hogy nehogy beégjek :/ utána erőt vettem magamon és láss csodát visszajelölt *.* és az a furcsa, hogy eddig még abban sem voltam biztos, hogy tetszik, de most már pillangókat is érzek :3 pedig nem is ismerem :/ na hát én eddig jutottam, én sem merek rámosolyogni, még szemkontaktust sem merek tartani, nemhogy odamenni hozzá vagy megszólítani :D na de a lényeg, hogy jelöld be, bátorság, csak látásból ismered, nem veszíthetsz semmit ;)
2017. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Menj oda mellé,de elég erényesen!

Érezze rajtad hogy te vagy a főnök.

Végig nézz a szemébe!Majd gusztusosan morogj rá.

Ezzel érezni fogja hogy komoly szándékaid vannak vele.

FONTOS hogy mindig legyen nálad zabpehely!

Ha az van akkor az esetleges UFÓ támadásoktól már nem kell tartanod!(DE VIGYÁZZ AZ Összeesküvésektől !)

Na de ne térjünk el a lényegtől...szóval a következő lépés,az hogy vakard meg a füle mögött!Ezzel barátok lesztek.Ha ügyes és leleményes vagy még azt is megengedi neked,hogy a pocakját is megvakard! C:


Üdv: MissCukiság

2017. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem gáz úgy bejelölni MEGINT ,hogy ő engem nem ismer. lehet ,hogy még a nevemet se tudja.
2017. jan. 6. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tudta, de visszajelölt, és így legalább már tudja a nevem :D
2017. jan. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az interneten éld az életed és ismerkedj (bocs, ha nem tetszik), inkább keresd a társaságát, öltözködj és sminkelj csinosan, és az barátnőddel ellentétben szerintem légy önmagad. Ne vicsorogj, az néha rosszabb, mint a "nem-mosolygás". Ne legyél elutasító, ha közeledik, legyél vele kedves, és ne zaklasd fölöslegesen. Ha elutasítana, légy vele hűvös, és ne törj össze, ne ragaszkodj hozzá, ne próbálkozz, ekkor se legyél vele gonosz, csak hideg.

Meg lehet próbálkozni egy (de csak 1!) kedves megmozdulással, apró figyelmességgel (ne ajándékra, hanem segítségre gondolj).

Egyébként sok sikert, szurkolok nektek, és írd meg légyszi a fejleményeket.

Ha bármi van, szívesen segítünk!

2017. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. jan. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!