Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Idősebb fiatalabbal?

Figyelt kérdés

Normális-e, hogy 23-25 éves korosztályú fiúk/férfiak - minek nevezzem - szívesebben járnak 16-18 éves lányokkal?

Nem egyedüli a példám, egyszerűen kíváncsi vagyok, ki, hogy vélekedik erről.

Magamból kiindulva megrémülök, amikor egy korombeli (25) lány már arról beszél, hogy gyereket akar, házasságot, komolyan tervezik a saját fészekrakó projectjüket.

Én pedig úgy érzem, annyi minden van előttem, amit nem láttam, amit még el kell érnem, mondjuk az elkövetkezendő 10-15 évben nem tudom elképzelni, hogy családom legyen, gyerek (akiktől amúgy is hidegrázásom van), stb.

Itt jönnek a képbe a fiatalabb lányok, akik meg bizonyos esetekben semmit nem akarnak azon kívül, hogy jól érezzék magukat, új dolgokat próbáljanak ki, lelkesek, frissek, szépek, stb.

Lehet mondani, hogy bezzeg az ilyen lányok csak a pénzre mennek, de vajon melyik rosszabb? A fiatal csajok, akik mondjuk azt látják az egzisztenciában, hogy jó helyekre mehetnek, jó cuccokat kaphatnak, vagy az a nő, aki azért érdeklődik élénken az anyagi helyzeted iránt, hogy költözhet-e olyan lakásba, szülhet-e gyereket úgy, hogy az igényei ki legyenek elégítve és be legyen biztosítva élete hátralevő részére?



2017. jan. 8. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
25 éves lányokról beszélsz, az neked hol tini?
2017. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Normális-e, hogy 23-25 éves korosztályú fiúk/férfiak - minek nevezzem - szívesebben járnak 16-18 éves lányokkal? "

A 60 évesek is járnának fiatalabb lányokkal (persze nyilván nem teszik meg), mert kinek ne tetszene a legszebb korosztály? Nem probléma,hogy te nem akarsz még gyereket, sok olyan korodbeli lány van, aki szintén nem akar még. De a 16 hozzád fiatal, a 18 is necces, találj korodhoz közelebb állót.

2017. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

KomolytalanVálasz nevű felhasználó válasza:



Hát ja...

2017. jan. 8. 10:57
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as


Amúgy miért necces ez a korosztály? Mikor én voltam 16-18 éves a korombeli lányok nagyon gázak voltak, nekem 18 évesen 21 éves barátnőm volt, de manapság már valahogy ezt nem így látom, felnőttesebbel, mint régen, viszont nem annyira, hogy tönkretegyenek mindent a biológiai órájukkal.

2017. jan. 8. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fura. Mert egy 25 éves már felnőtt, dolgozik. Egy 16 éves meg kisgyerek, bármennyire is felnőttnek öltözik és sminkeli magát.

Az érvelésed is fura, mert nem az életkortól függ, hogy valaki mire vágyik. Sok 25-30 éves még egyáltalán nem akar családot. És sok 18-20 éves már rögtön az első komolyabb pasijához hozzá akar menni és rögtön gyereket akar.

Szerintem inkább idősebb korban vannak benne az emberek lazább kapcsolatban, mert ahhoz független, komolyabb gondolkodás kell. Fiatalabb korban sok az álmodozás meg a dráma.

2017. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4:" de manapság már valahogy ezt nem így látom, felnőttesebbel, mint régen, viszont nem annyira, hogy tönkretegyenek mindent a biológiai órájukkal."

10 év elteltével nem fordult ekkorát a világ, max. most más típusú lányokkal találkoztál.

2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az a fránya biológiai óra... ami egyébként mindenkinél másképpen ketyeg, csak az emberek 80%-a átállítja a saját óráját a társadalmi elvárások és konvenciók időzónájára. Ezért gondolkodnak huszonévesen már házasságban és gyerekben, holott nekem is az a meglátásom, hogy nem muszáj már ilyenkor lekötni magadat egy életre. Vannak olyan párok is, akik nem terveznek gyerekkel, mondjuk be akarják járni ketten a világot vagy hasonló. Ja és a társadalom ezért természetesen elítéli őket. :)

Megint más helyzet, hogyha igaz szerelemre találsz, akkor megváltozhat a véleményed a fészekrakásról. Jöhet olyan nő az életedbe, akire azt mondod, hogy na igen tőle gyereket akarok. De valószínűleg erre még nem értél meg, viszont a gyerekes álmokkal rendelkező 16 éves már lassan kevés lesz neked.

Amúgy egy ember élete során szinte bármiben kiteljesedhet, nem csak a házasságban meg a fészekrakásban.

25/N

2017. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádom a 15-16 éveseket 36/f
2017. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!