Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan derítsem ki mindenféle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki mindenféle ciki dolog nélkül hogy szeretne-e többet vagy nem? 19L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, meglátom és aaahhww imádom nagyon, egész jóba vagyunk viszont én szeretem őt és nem tudom hogy ő hogy érez, olyan szoros kapcsolatot ápolunk hogy mindenki azt hiszi együtt vagyunk de mi mindig csak nevetünk és á nem! Csak barátok vagyunk! De én nem akarom, csakhogy ő olyan akinek nem mondhatom én hogy akkor most mit gondol mert tuti kinevetne és áá hát nagyon ciki lenne... szóval tudnátok segíteni? Vagy ti mit gondoltok erről?

2017. jan. 10. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ciki nincs ebben, nem veszítessz vele semmit ha megpróbálod, vannak félénkebb srácok akik nem mernek közeledni, nálunk is én kérdeztem meg a barátomat hogy ő hogy gondolja a kettőnk kapcsolatát, nem volt ciki, ő nem mondta volna ki.
2017. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell látnod abból, ahogy rád néz :) Ha úgy látod bejössz neki, akkor mindenképp tedd meg az első lépést, mivel mindenki arra vár, hogy a másik tegye meg .. :D
2017. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát várjál csak egy picit 19 éves nő vagy...nem egy idióta nem 14 éves lány? Csak mert a fogalmazásodból tekintve lazán letagadhatnál legalább 3 évet.


Furcsa ez egy 19 éves lánytól...mond meg neki a frankót nem vagy meg taknyos lány.

2017. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már*
2017. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok/voltam, csak a fiúról kiderült, hogy van barátnője. Ha a tiednek biztosra tudod, hogy nincs, akkor hívd el valahova, flörtölj vele, ha nem esik le neki, akkor mondd meg. Nehogy késő legyen :)
2017. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Taushi válasza:

Ahogy korábban is írták, próbálj flörtölni, kideríteni, van-e barátnője, vagy hajt-e valakire, vagy van-e valaki akivel alakul.

És ezt a "jóba vagyunk" paraszt stílusú fogalmazást szerintem hanyagold, nem egy előnyös dolog.

És ebből a pár sorból legalább 6 vessző hiányzik, a mondatok szerkezetéről inkább nem is mondok semmit. Kérlek ne vedd bántásnak, de ha szóban is így kommunikálsz, akkor ott nagy problémák vannak.

25F

2017. jan. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdezz rá. De most komolyan. Semmi gáz nincs abban, és azonnal megkapod a választ is, és nem kell többet azon agyalnod, hogy na most akkor mi van.
2017. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!