Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek a talán már túlzottan is pirulós lányoktól?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy nagyon könnyen jövök zavarba, és már egy egyszerű baráti beszélgetéstől is elpirulok, ha pedig olyan fiú közelében tartózkodom aki tetszik, piros az arcom mint egy paradicsom. :D

Engem ez zavar, mivel nagyon könnyen le lehet leplezni a zavarodottságomat, azt viszont nem tudom, hogy a fiúk hogyan viszonyulnak ehhez. 14/L



2017. jan. 14. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Piroska személyesen?

NEkem nem jönnek be, rossz emlékeim vannak velük kapcsolatosan.

Üdvözlettel: Farkas

2017. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én imádom <3
2017. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*lányokról - úgy tűnik, még az írás sem megy

Nem, nem Piroska :/ :(

2017. jan. 14. 21:59
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen pirulós vagyok.a srác aki tetszik mindig mondja hogy"elpiruuuult" a barátnőimmel meg mindig azzal poénkodunk hogy helyettük is pirulok...xdd
2017. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

mind1 h elpirul v nem egy lány személyiségétől függ h bejön e :)


15F

2017. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Fiatal vagy még xddd mindenesetre ez szerintem nem cuki!!! Egy idő után zavaró, hogy elpirulgatsz. Tessék valamit kezdeni ezzel, nem lehet egy szimpla baráti csevely során is zavarban lenned ez gáz xdd :D már bocsi -.-
2017. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
33%

Nekem sem jön be!!! HATALMAS NEM!!! Ne hidd, hogy ez aranyos, cuki. A korosztályod lehet annak tartja, de egy Férfi ezt a túlzott elpirulgatós maszlagot nem díjazza. Egy Nő valamennyi magabiztosság is jellmezhetne, legyen önbizalma, ne piruljon el mindig mint egy kis csaj, ha néha zavarba lehet hozni, oké aranyos. De ez kislány, amiről te beszélsz, az már nem cuki és látszik, hogy kis csitri vagy még;)


21F

2017. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Higgyetek nekem, hogyha tudnám ezt irányítani, valószínűleg nem játszanék folyamatosan paradicsomot, de valójában kétlem, hogy ezt lehetne kontrollálni... Max. annyit tudok tenni, hogy eltakarom az arcom.

Tudtommal nem a testemet árultam a sorok közt, szóval nem értem ezt a "csitri" dolgot, legközelebb örülnék, ha rámutatnál a dolgok miértjére. :) És elfogadom a negatív válaszokat is, hiszen semmi sem lehet tökéletes, de ezt a felháborodást már nem tudom hová tenni. Semmi vérlázítót nem említettem a kérdésben, és nem is viselkedtem úgy, mint egy húszéves. Tisztában vagyok azzal is, hogy fiatal vagyok. :)

2017. jan. 14. 23:12
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Hé nézz utána ba***ki a csitri azt jelenti, kis gyermek vagy még, kiskorú, gyerek, kiscsaj, fiatal lány a te korosztályodban használják leginkább vagyis mondják bizonyos emberekre. De ha durvább akarok lenni vagy nyersebb akkor azt jelenti,hogy hülye tini pi***a kisfruska vagy még.
2017. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Öhm... Mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet?
2017. jan. 14. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!