Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknál tényleg van olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál tényleg van olyan hogy azért utasít vissza egy fiút mert túl jó hozzá?

Figyelt kérdés
A túl jót úgy értem hogy alábecsüli önmagát a lány és úgy érzi hogy a srác úgymond sokkal különlegesebb nála. És bár a srác szerelmet vall a lánynak,de a lány emiatt visszautasítja. Ilyen van?
2017. jan. 24. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. De az is lehet hogy ez valami béna kifogás. Mert ha tetszenél neki nem utasítana vissza
2017. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
van! de ez csak egy kifogás nem más
2017. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van. A lány túlzottan önbizalom hiányos és nem tudja elképzelni, hogy miért ő kell a lánynak.

De lehet csak kifogás is.

2017. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Voltam már olyan helyzetben, hogy úgy éreztem, egy fiú túl tehetséges és intelligens hozzám, nem lennék érdekes neki, ezért hagytam is a dolgot. Pedig észrevehetően bejöttem neki.:D De ha szerelmet vallott volna később, akkor nem utasítottam volna vissza, ha én is úgy éreztem volna.
2017. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Van! Én pl csúnyácska vagyok, és nemrég próbálkozott nálam egy nagyon helyes srác. Mondta, hogy tetszem neki, találkozhatnánk valamikor, ilyenek. De én nem hittem el, most se hiszem el, tuti szivat. Egy ilyen vonzó férfiúnak eszébe nem jutna velem randizni, ez valami rossz vicc lehet csak.

Szóóval ja, van ilyen. Azt azért jelzem, sose volt még senkim.

18L

2017. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Na vajon miért nem? XD Elhív randizni, de te nem, mert "túl jó vagy hozzám".


Egyébként ez a legnagyobb bullshit szöveg ever.

2017. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os: Azért, mert mikor néhányszor eljátsszák neked, hogy tetszel és végül rájössz, hogy csak szivatás volt az egész és jót röhögtek a haverokkal rajtad, hogy elhitted, na akkor kezded tényleg elhinni, hogy senkinek se kellesz, és mindenki csak kiakar gúnyolni.
2017. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez az érzés én is az önbizalomhianynak tudom be, egy lánnyal szoktam beszélgetni Facebookon nem is értem, hogy beszélgetünk szinte egész nap meg mindig van téma es szívesen írsogál, de én nem tudom elhinni, hogy neki tetszenék olyan tökéletes, ha mégis úgy lenne akkor sem járnék vele mert túl kevésnek érzem magam hozzá. :( 19/f
2017. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szöveg minden esetben kamu.
2017. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!