Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13-15 éves lányok. Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 éves lányok. Szerelmes versről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok, bocsi. :D

Szerintem nagyon cuki, látszik,hogy foglalkozott vele a fiú, szerintem ez egy szép gesztus. :)

2017. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki.
2017. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon cuki, elolvadnek... 😍😍

13L

2017. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aranyos,de nem akkor ha netről szedte a fiú XD
2017. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha személyreszólóan nekem írta, vagy egy híres magyar költeményét ami szerinte illik rám vagy a kapcsolatunkra akkor nagyon szép gesztus.
2017. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom róla, hogy ne a saját "versét" küldje el nekem, hanem vegye a fáradságot, és keressen klasszikusoktól: pl. Juhász Gyula: Anna örök, Juhász Gyula: Milyen volt, Shakespeare LXXV (75.) szonettje: Az vagy nekem... Ide is másolom, gyönyörű!(Fordította: Szabó Lőrinc)


Shakespere: 75. szonett


Az vagy nekem, mi testnek a kenyér

s tavaszi zápor fűszere a földnek;

lelkem miattad örök harcban él,

mint a fösvény, kit pénze gondja öl meg;

csupa fény és boldogság büszke elmém,

majd fél: az idő ellop, eltemet;

csak az enyém légy, néha azt szeretném,

majd, hogy a világ lássa kincsemet;

arcod varázsa csordultig betölt,

s egy pillantásodért is sorvadok;

nincs más, nem is akarok más gyönyört,

csak amit tőled kaptam s még kapok.


Koldus-szegény királyi gazdagon,

részeg vagyok és mindig szomjazom.

2017. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor aranyos, ha a srác nem a netről szedte és tényleg szep is a vers, mert ne tudd meg, hogy itt gyk-n egy fiu mit nevezett GYÖNYÖRŰ versnek... Na es meg a pasim verseiről is tudnek mesélni... Szóval győződj meg arról, hogy a verses tényleg szep, mielőtt a kiszemeltednek adnad, de remelem, hogy Te egy értelmesebb fiu vagy az átlagnál... 😉
2017. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki. Főleg ha ő írta. Nagyon örülnék neki ha egy fiú írna nekem verset😍
2017. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehogy összetévesszétek a rímelő sorokat, amiket mindenki tud "gyártani" egy igazi verssel.
2017. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen a lányok valóban szeretik a verset :) , bár az én volt barátnőmre ez nem vonatkozik ... 3 hónapos eggyütt lét alkalmából írtam egy legalább 15 szakaszos verset (minden szakasz 4 sor ) , hmmm hát a lányka miután elküldtem neki a verset rá fél napra olvasta el (már ha elolvasta ) :/ és egy rövid érzelmileg üres véleménye volt róla :( , rá fél hónapra a lányocska bejelentette ,hogy már egy ideje nem érzi hogy szeret :/ , szóval nekem nincs jó tapasztalatom erről (még sok verset írtam neki de elég üresen kezelte ezeket ) de nem kell aggódj ,mert minden más lány szereti az igazán szívből jövő verseket :)
2017. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!