Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az idősebb pasik? 25/F

Figyelt kérdés
Nekem be a fiatalabb csajok. Nem tudom fordítva mennyire van így vagy mennyire nincs? Még soha nem volt 20 feletti barátnőm

2017. jan. 27. 08:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, leginkább azok.
2017. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
#8: Attól függ. Sokat számít pontosan mennyi is a korkülönbség. Ha van egy 18 éves csaj és egy 30 feletti pasi, aki esetleg túl van egy váláson, gyereke is van, nem tud mindent megbeszélni a lánnyal. Bármennyire intelligens, érett a korához képest, sok mindent nem élt még meg, amikben nem tud segíteni, pedig fontosak lennének. Átmenetileg működhetnek ezek a kapcsolatok, de nem sokáig. Max. 10 év, ami beleférhet ebben a korban.
2017. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
25 vagyok. Ha az egy évvel idősebb bátyám nem lenne a testvérem, akkor sem érdekelne egy olyan pasi, mert még nagyon gyerek lenne hozzám személyiségileg, érettségileg. Szóval szerintem az a jó, hogyha akár több év is van egy fiú javára. Bár lehet érett egy fiatalabb is, mert beszélgettem már nagyon érett 22 évessel is, meg is lepődtem rajta. Szóval ezek nem kőbevésett dolgok. Szóval a kérdésre válaszolva, amúgy igen, bejönnek az idősebb pasik.
2017. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Noha nem vagyok lány, elolvastam a kérdést és a válaszokat. Utolsó válaszával kell egyetértenem. Nagyapáink még úgy tartották, hogy az az egészséges, ha 6-8 év különbség van a férfi javára, mert úgy 50 felé közeledve kevésbé gyötri meg a kapcsolatot a nő libidóvesztése.
2017. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
60%
Igen, nagyon is :) 18/l
2017. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek már csak azért is mert szeretek komolyan beszélni de van a libidó "probléma" is amit a velem egykorúak nem tudnak kielégíteni

Meg nekem nem olyan srác kell aki lehet 185 centi és helyes de ha nem tud felrakni a konyhapultra vagy egyáltalán valamennyire felemelni én pedig őt simán az kicsit érdekes... (50 kiló vagyok)

L :P

2017. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bejönnek

14L

2018. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!