Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda lányok! Ti eddig hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lányok! Ti eddig hány fiúval csókolóztatok?

Figyelt kérdés

Úgy össszességében, hogyan viszonyulnak hozzátok a fiúk? Van(nak) "udvarló(it)ok"? Ha igen, mi tetszik a fiú(k)nak rajtatok/bennetek? Kort is, légyszi!



Kiemelném, hogy a kérdésem a "közvélemény" szerint ronda arcú lányokhoz szól!



Kíváncsi vagyok, sorstársaim, akiknek nem csinos pofit dobott a gép, hogy hogyan boldogultok az ellenkező nemmel (és, ha sikeretek van a fiúk körében, azt milyen külső/belső tulajdonságokkal, stílussal és viselkedéssel értétek el).


2017. jan. 27. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted irni fog neked barki is, hogy neki ronda az arca es, hogy hozza igy megy ugy viszonyulnak a fiuk? :D
2017. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért? Ez egy egyszerű kérdés, csak hozzátettem, hogy nem a szép lányok beszámolóira vagyok kínáncsi.
2017. jan. 27. 18:12
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a kevésbé szép lányok sokkal könnyebben találnak párt

Áltban aki szebb még magával sem áll szóba és nem megközelíthetetlen

Szerintem csak légy laza és ne aggódj emiatt :D A fiúk nagyrésze sem egy herceg

2017. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 longlife ***** válasza:
33%
Téged megítéltek ronda arcúnak,vagy csak te állítod magadról?Dobj egy képet.
2017. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2-vel,de bunkó perverz állatok voltak és csak meg akartak dugni. Az iskolában csúfoltak és bántottak(fizikailag is)a fiúk,de a némelyik lány is. De legalább ennek hatására már nem foglalkozom velük,nem érdekel,hogy mit gondolnak rólam.Most,hogy idősebb lettem,már nem bántanak,elvétve kapok egy két beszólást,inkább csak levegőnek néznek(kit zavar?).Udvarlóim egyáltalán nincsenek, csak dagadt,ronda kancigányok és nagyapámkorú öregemberek akarnak dugni. Veled mi a helyzet?

20/L,szűz

2017. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5ös most ezt teljesen komolyan mondtad? Mégis mi alapján bántanak valakit a külseje miatt.... Ez teljes métékben igaz, amit írtál?

A kérdés meg értelmetlen kérdező, mivel lehet valakinek szép, ami neked ronda, ennyi nem több.

2017. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt még senkim és nem udvarolnak. 17/l

Viszont van "ronda" (érted?) barátnőm akinek már volt sok pasija és csókolózott is jópárszor. Szóval van aki csak annak hívja magát de nem az.

2017. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos lányok - inkább ezt kellett volna írnod. :D
2017. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Persze, a szépség relatív, de én úgy értettem, hogy a közvélemény, másszóval az emberek nagy része szerint ronda.

Tőlem amúgy a 99%-uk undorodik, elvétve találkozom egy-két szexéhes marhával, akinek minden mindegy, csak lyuk legyen rajta. Kíváncsi voltam, hogy mással is ugyanez-e a helyzet, vagy még van remény.


16/L

2017. jan. 27. 18:38
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem ronda vagy, önbizalomhiányos!

Meg buta... :P

2017. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!