Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek idősebb lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek idősebb lányt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sok barátnőm volt már. most lett vége két hónapja a barátnőmmel a kapcsolatunknak (ő is idősebb volt). soha nem voltam még szerelmes, csak most. sehogysem tudom elfelejteni őt. szeretnék egy új lányt keresni, aki normális, nem gyerekes, és nem k*rvul, mert nem egy dugásra kéne. válaszokat előre is köszönöm...

2017. febr. 7. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még elég gyerek vagy, és neked rengeteg barátnőd volt de elvárod hogy a lány normális legyen és tisztázott előéletű? Általában a normális lányok nem kezdenek olyan fiúkkal akiknek sok barátnőjük volt... Miért is szeretnél idősebb lányt? Tudtommal a szerelem nem korhoz kötött és eleve nem úgy kell neki állni, hogy én csak idősebb lányokat fogok felszedni, ezt sajnos nem te döntöd el. Ja, és 15 évesen még jó hogy nem dugásra keresel lányt... :D Nem bántani akarlak hanem ez az őszinte véleményem.
2017. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen még ne akarj annyira komolyat, maximum 16 évessel esetleg. Nyugi, lesz még neked normális csajod ;)
2017. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kedves első. azért írtam, hogy sok barátnőm volt, hogy tudják azok, akik válaszolni szeretnének, nem azzal van baj, hogyan szedjek fel lányt. én arra lettem volna kíváncsi, mivel keltsem fel a figyelmét. és azt, hogy nem dugásra kell a csaj, azért jelentettem ki, mert áltában a mai 14-15 éves fiúk ezért akarnak csajt.
2017. febr. 8. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Te idősebbet akarsz magadtól.

Én fiatalabbat akarok tőlem.

Cseréljünk :D

26F

2017. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!