Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a félénkséget illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a félénkséget illetve azt, hogyha nem vagyok összeségében olyan magabiztos kiállásu és bőbeszédű mennyire kompenzálja ha jóképű és okos vagyok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak akkor ha a csak kezdeményez, én soha nem mernék.

UI:Bocsi nem lány vagyok.

2017. febr. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát összességében nem kompenzálja, mert a lányok azt szeretjük ha odamennek hozzánk tehát nálad ez kilőve, ha pedig esetleg egy csaj odamenne hozzád te meg majd összepisilnéd magad mert nem mersz megszólalni hát az kimondottan ciki. Persze vannak olyan csajok akiknek bejönnek az ilyen csendes visszahúzódó emberek de azért a többségnek az jön be, ha egy srác magabiztos. Ezért azt mondom, hogy egy kevésbé jóképű viszont egészségesen magabiztos srác 100%, hogy elvinné előled a kiszemelt lányt.

Amúgy meg nem értelek, ha tényleg jóképű vagy és okos akkor miért nem vagy magabiztos kiállású?

24 l

2017. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából erre én sem tudok magyarázatot adni.Elég furának is érzem sokszor hogy pl anatómia szigorlaton(amúgy az orvosira járok) halálnyugodtan,hidegvérrelmondom acuccokat a nagyságos professzor urnak, de ha egy szebb lányról van szó akkor elillan az önbizalmamés nem merek normálisan kezdeményezni.Sokszor is mondják a barátok h ilyen körülményekkelhogy a francba vagyok ilyen,desajna nemértem...
2017. febr. 13. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbálj kicsit "gyúrni" önbizalomra!

Egyébként meg túl görcsösen állsz hozzá a lányokhoz, hidd el, hogy egyik sem fogja leharapni a fejedet, ha kedves vagy velük. Ha meg azt mondja esetleg, hogy bocsi aranyos vagy de nem akarok tőled semmit akkor meg beszélgettél egy jót és kész:)

2017. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint az utolsó.. nem kell túl kompenzálni a dolgokat.


Ugye azzal kezdeményezel, aki neked bejön, vagy azzal kezdeményeznél akit szépnek és vonzónak találsz.. Ez bezavar rendszerbe, kémia meg minden. Ha meg nem is vagy gyakorlott ismerkedést terén (de nem is ez a jó szó) akkor csak hajrá gyakorolni. Meg kell őrizni a hidegvéredet. Vedd úgy, hogy nincs tétje! Csak kérdezel ezt-azt, ismerkedsz. Közös pontot találsz, vagy megdicséred valamijét, ha tetszik rajta.. esetleg flörtölsz, haladó szint. Ne vedd vér komolyra az elején. Csak te tudod a szándékaid.


Én az okos pasikat szeretem, és nem érdekel ez a hülyeség, hogy minden pasinak ilyen harci kakadu kiállásúnak kéne lennie.. na az is kompenzál valamit. A bugyutaságot.. Én valamiért vonzódom a félénk, okos srácokhoz. Isten tudja miért. :))


18, lány.

2017. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...Csak sokszor nem értem azt, hogy jónéhány szép,igényes lány inkábbb az ilyen iskolázatlan,érettségi is épp hogy csak meglett,nem adok a külsőmre,nincs bennem semmilyen műveltség,mertaz egész élet egy hatalmas buli felfogású alkoholistákkal jönnek össze...Én meg itt vagyok,igényes vagyok,adok magamra,orvosnak tanulok de ezek mind lényegtelenek,grat a mai elkorcsult világnak...Ezt most nem bántásként akartam irni,csak egyszerűen nem értem hogy a mai emberek intelligenciája idáig süllyedt ? :(
2017. febr. 13. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azok a lányok akik ilyen srácokkal jönnek össze sem az MTA tagjai, másrészt viszont az, hogy Te csak azt látod, hogy ezek a srácok ilyenek de közben meg lehet, hogy a legbarátságosabb és legodaadóbb barátok, amit nyomnak az meg csak egy imázs. Ne haragudj, de ne a világot okold már azért mert nincs barátnőd, valóban sok ribizli csaj van de legalább ennyi szép és egyben értelmes lány is, legalábbis az én környezetemben csak ilyen lányok vannak. Már belehergeled magad abba, hogy nincs csajod, ideges vagy ezért még annyira sincs önbizalmad és idáig jutsz, hogy már okolod az "elkorcsosult világot".Ha tényleg okos és jóképű vagy akkor nehogy már ne legyél képes valakivel kapcsolatot létesíteni.
2017. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!