Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom, aki meleg,elég népszerű a lányok körében.

Én meg heteró vagyok, ku rva ro nda, bunkó szerencsétlen rohadt barom, ezen kívül egyetlen hibám hogy nem döglöttem meg eddig, pedig jó lenne.

Na szóval ez a srác annak ellenére, hogy tudja hogy heteró vagyok elhívott randizni. Nem vonzódom hozzá, de adjam neki szeritnetek esélyt?



2017. febr. 20. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el vele randizni. Maximum kiderül rólad is a melegség. Kardozhattok, stb.
2017. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz?
2017. febr. 20. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hetero es meleg kozt nem lehet olyan kapcsolat! Szoval ne menj el.. Ha csak nem akarod hogy a barátságosak rovására menjen ez az egész!
2017. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira eddig nem voltunk hű de jóban...
2017. febr. 20. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor sztem jobb az egészet hagyni. Valószínű ő többet is akar esetleg. De te mint hetero gondolom nem ugy nézel ra..es abbol jo ki sulni nem fog. Előbb vagy utóbb ugy is az lenne de jobb sztem csak ugy szépen el tünni :)
2017. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet így lesz a legjobb, de furcsa volt hogy valaki érdeklődik irántam, ilyen nem volt és nem is lesz sajnos.

Bár lehet csak szexre kellettem volna, de annyi baj legyen

2017. febr. 20. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden embernek meg van a megfelelő párja legyen az hetero vagy meleg olyan ember viszont nincs hogy szép es ronda minden ember szép a maga módján mindenkinek meg van a maga szépsége. Szoval mindenkinek el jon majd egyszer az igazi... Kitartás és addig is légy ön magad! :)
2017. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebből még lehet egy gyönyörű "barátság, extrákkal" kapcsolat.

Nekem is voltak hetero pasijaim.

2017. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj csak el.Aztán majd kialakulnak a dolgok,ahogy azoknak lenni kell..
2017. febr. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!