Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok, decemberben töltöttem be. A gondom az hogy az összes barátnőmnek szinte van már barátja, én pedig noha társaságban mozgok, legtöbbször egyedül érzem magam, és nincs aki meghallgat. Nem értem, hogy én miért nem találok magamnak valakit, akivel elvagyok (de nem nyálasan boldogan), akivel meghallgatjuk egymást, és szeretünk együtt lenni.

Külsőleg: 170 cm, világosabb kreol bőr, barna hullámos haj, barna szem, normál testalkat (54 kg)

Belsőleg: ragaszkodó, NEM a legviccesebb, jó hallgatóság, néha szókimondó, de általában csendes

Ha idősebb leszek, vagy az ELTE-BTK magyar-angol tanárképző szakára szeretnék menni, vagy a Texas/Kaliforniai/Virginiai állami egyetemen szeretnék angol irodalmat/jogot hallgatni. Nem vagyok a legjobb tanuló (bár a humán tárgyak jól mennek), de imádok mindenfelé járkálni csak úgy, olvasni, zenét hallgatni, görkorcsolyázni. A dohányzástól agybajt tudok kapni. Inni maximum különleges alkalmakon, de mértékkel.



2017. febr. 21. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerlek, nem beszéltem veled, így nem tudok rá válaszolni.Lehet, hogy a kisugárzásoddal van baj és vagy nincs önbizalmad, stb.De egyébként is, még előtted az egész élet.Ha szeretnél beszélgetni, írj rám! :)

F

2017. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
mert még túl fiatal vagy.
2017. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
XD. Nem akarsz ismerkedni? 15/F
2017. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy én látom a mai fiú korosztályt (hozzáteszem ebbe én is beletartozom) manapság arra mennek ,hogy minél úgymond "menőbb" lányt szedjenek fel ,hogy tudjanak vele dicsekedni. De pl: nekem retekül nincs önbizalmam ami elég nagy hátrány ha ismerkedésről van szó... De könnyen beilleszkedek új társaságokba (tudom ez a kettő gy pont ellentmondásos de ez az igazság). Önbizalom nélkül igazából nem lehet normálisan ismerkedni. Pontosabban lehet de abból maximum barátság lenne. Az a gáz a mai társadalomban ,hogy neten nagy tud lenni a pofájuk, de mikor a valósággal kell szembenézni na az már nem megy. (Jó ez már nem a témába illek de na) Szerintem járj el valahova pl: táncolni,énekelni oda elég sok fiú is jár. Remélem tudtam segíteni :)

15/F

2017. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vagyon a hármas.

Januárban töltötem be a tizenötött. Pontosan 170 centi vagyok. Barna haj, barna szem. Én se vagyok a legviccesseb, de tudok néha jó vicceket mondani, szintén gyülölöm a cigit, inni én se nagyon szoktam és én is szeretek céltalanul mászkálni. Talán annyi, hogy én szeretek moziba járni és videójátékozni. A testalkatom érdekes, egyszerre izmos és kövér.....

Komolyan csak beszélgesünk, nem kell kapcsolatott (mert it gyakorin sokan arra mennek), csak meg szeretnélek ismerni

2017. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, eretlen, nincs humorerzeked es csendes vagy...csupan ennyi:)
2017. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit valszeg magadnak való "Texas/Kaliforniai/Virginiai állami egyetemen szeretnék angol irodalmat/jogot hallgatni" álmodozó tipus vagy... bocs, de így Dr Csernyus stílusban..
2017. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igaz, álmodozó vagyok :D De lehet hogy kiköltözünk.
2017. febr. 22. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
akkor majd kint találsz "barátot" :D
2017. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
semmi
2017. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!