Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar chat közben ezek a kérdések?

Figyelt kérdés
Ha lányokkal beszélek sz tünt fel ha ilyeneket írok ,hogy , mizu? Hogy vagy? Mi újság? Milyen napod volt? Volt ma veled valami különös? Akkor nem s3ívesen válaszolnak és iilyrn,béna lesz a beszélhgetés. Titeket zavar ha ilyeneket írnak? És ha igen miért?

2017. febr. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar de ezekre általában egy szavas válaszok jönnek mert nincs kedvünk annyira kifejteni. Inkább SZERINTEM tegyélfel több kis kérdést és úgy több mindent fog mesélni minha magától kéne az egész napot. De ez csak az én véleményem, lehet nem így van.
2017. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem zavar. :) inkább jól esik hogy az illető érdeklődik irántam.
2017. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy miert,de engem zavar😂😂 Jo persze jol esik, hogy megkerdezik. Csak azert megis😂😂
2017. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiatalokat zavarja mivel nincsen semmi témád amiről beszélgethetnél ezért teszel fel egy mizu?-t hátha ő elkezd beszélni valamiről :D Viszont amikor idősebb korban vagy tényleg nem téma hiányban kedvesség/odafigyelésből megkérdezed milyen napod volt ? Az amitől jóleső érzés tölti el őket :) 20/F
2017. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!