Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerült eddig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerült eddig?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Lány. Volt egy jó pár kapcsolatom. Sajnos megbántam mindegyiket, mert csak kihasználtak. Jó pár hónapja vagyok szingli.. Próbálkozok találni magamnak egy rendes értelmes fiút, de nem megy.. Az egyik nem tudja mit akar mert még gyászolja az előzőt (több mint fél éve vége annak) A másik szerintem észre sem veszi... Vajon mit ronthatok el mindig?

2017. febr. 25. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szimplán nem jó emberekbe botlasz szerintem.Mit rontasz el?Ezt így nem tudom megmondani úgy, hogy semmit sem tudok rólad. :)

Nyugalom!Felejtsd el a kudarcokat, mosolyogj, legyen önbizalmad és ismerkedj!Menni fog.Sok sikert! :)

24/F

2017. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ne lombozzon le, hogy "jó pár kapcsolat" után sincs senkid. A minőséget nem mennyiségben mérik! :)

Nem feltétlen te rontod el a dolgokat, ne hibáztasd magad!


Érdemes tanulmányoznod, hogy mi volt a te szereped a "szakításokban" és azon javítani, ha nagyon unatkozol. :P


Különben ha van valami olyan dolog benned, ami megfogja a herceget majd, akkor a negatív dolgaidat észre se fogja venni, hidd el! ;)


Persze ha uncsi vagy, akkor gyúrjál valami értékesre!

25f


ui.: Tudod már milyen pasit akarsz? (akár privátban is, de érdekel, hogy mennyire látod tisztán a vágyaid)

2017. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet mert ronda vagy
2017. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt valami közös az exeidben ?

Lehet nem véletlen....a nők általában olyan embert választanak maguk mellé felnőttkorukban,amilyen az apjuk volt.

Ezért kérdeztem. :)

2017. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az apám alkoholista volt szóval olyat nem akarok tuti. Csak normális dolgokat várok el tőlük. Őszinteség, tisztelet, hűség, szeressen. Persze mindez kölcsönös, tehát oda-vissza működik.
2017. febr. 26. 04:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül arra gondoltam, ha alkesz volt, akkor olyat is választasz.

Nyilván nem.

Próbálod az alkoholistákat kerülni.

Inkább jellemre gondoltam.

2017. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt így leírni nem lehet. Ha jön valaki aki megfog akkor az megfog. De ez mindenkiben más lehet..
2017. febr. 26. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miből gondolod, hogy a te hibád?Amúgy kétlem, de azért ne hagyd magad!Jönni fog az igazi, ne aggódj!Legyél vidám és élvezd az életet! :)

24/F

2017. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!