Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes mégegyszer írni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes mégegyszer írni a lánynak?

Figyelt kérdés

itt gyakorin beszéltem vele, nagyon szimpatikus volt, de miután meglátott, hirtelen "nagyon elfoglalt" lett, azóta nem is írt


én ebből azt szűrtem le hogy nem jövök be neki, vajon tényleg így van? avagy tényleg csak elfoglalt, és próbáljak neki írni, hátha reagál?



2017. márc. 2. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó üzenetet te küldted neki, vagy ő neked?


Ha te írtál neki, és a téma, amin dumáltatok, nyitott, tehát reakciót vársz rá, (egyértelmű reagálási igényt adtál le, egy kérdés formájában), akkor ne írj, nála a labda, várnod kell. (ha van mire várni egyáltalán)


Ha nem kérdeztél semmit, csak egy véleményt mondtál valamiről, akkor a csajok ritkán szoktak bátrak lenni, és valami hülyeséget válaszolni, csakhogy a beszélgetés folytatódjon (lehet már most nem voltál neki szimpi). Ezt úgy tudod kideríteni, hogy egy egyértelmű, rövid, tisztelettudó levélben rákérdezel a témából valamire. (Amiről eddig beszélgettetek)


Ha nem reagál, akkor tudjuk mit jelent. Ha reagál, a te dolgod ismét kezelni a válaszát! (olvass a sorok között)

2017. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát arra gondoltam hogy beszélhetnénk facebookon, megkapta a linket, aztán eltűnt, megkérdeztem hogy minden rendben van-e, majd nagy nehezen írt hogy tanulnia kell meg hasonlók, majd egy ideig megint semmi (persze arra válaszoltam neki), majd közölte hogy nagyon elfoglalt lesz a héten, én írtam neki hogy várom vissza majd, és azóta is semmi, én pedig úgy gondolom hogy ha elfoglalt, de szeretne valamit, akkor valamennyi időt csak próbál rám szánni, nem?
2017. márc. 2. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod! Tartsd tiszteletben, a nem épp tisztességes lerázását! :) Nem akar veled semmit, hagyd a fenébe, éld az életed tovább. Ne pazarolj időt olyanra, aki nem viszonozná ezt az "időpocsékolásod".
2017. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ez tényleg lerázásnak tűnik, szerintem hagyd. Minden kapcsolathoz két ember kell, ha neki nem jössz be, és nem akar tovább ismerkedni, akkor felesleges erőltetni, valószínűleg úgysem lenne jó vége.

Ne csüggedj, korán kiderült, hogy nem ő volt számodra a megfelelő lány. Majd mással jobban sikerül. :)

2017. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki mégegyszer, aztán majd lesz ami lesz. :)
2017. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!