Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám eldönteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldönteni?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy fiú volt, aki tetszett, de szerintem nem erősítettem meg abban, hogy tetszik, ezért mostanában kerüli a tekintetem(szerintem azért mert sokáig én sem mertem ránézni). De múlt héten, amikor a menzán voltam, összenéztünk egy fiúval, azóta nem tudok nem gondolni rá, végignézem a képeit, mostmár vele álmodozok(igen, tinilányos szokás). Ő az iskolában legnépszerűbb. Régebben egy ügy miatt megfogadtam, hogy nem fognak népszerű fiúk tetszeni. Éppen ezéet eddig nem is néztem rá úgy, mint fiúra, csak ott volt. Viszont most már elbizonytalanodtam, hogy melyik fiúval kéne foglalkoznom(szemeznem, stb). Mindkettőjüket csak látásból ismerem. Az a baj, hogy félek, hogy ha az első fiúval összejön egy randi, akkor mégis a másodikra fogok gondolni. Van valami módszer, amivel eldönthetném, hogy melyikük is tetszik igazából?

2017. márc. 4. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
az első mióta tetszik?
2017. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miazamenza?
2017. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 november óta, azt hiszem

#2 ebédlő XD

2017. márc. 4. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
ő is evett? lehet csak azt nézte hogykell késsel villával enni
2017. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nézd kivülálóként a dolgot,melyiknél van esélyed,egyébként tetszhet egyszerre több srác,a gond már ott van ha mindkettővel összejössz:D Hány éves vagy,hogy már nem érzed magad tinilánynak?
2017. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok, nem azért írtam, hogy tinilányos :D
2017. márc. 4. 12:01
 7/10 anonim válasza:
és a fiúk?bocsi hogy kérdezösködök de ilyenkor bele élem magam,bárcsak én is megint tinilány lehetnék:D
2017. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17(második) és 19(első) semmi baj :D
2017. márc. 4. 12:35
 9/10 anonim válasza:
az elsőnek nincs sok hátra a suliból,úgyhogy gyorsan döntsd el mit akarsz:)
2017. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megismerni mindkettőt, mert így látás alapján semmiről nem tudsz dönteni.
2017. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!