Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem figyel rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány az osztályomban aki nagyon szimpatikus számomra, azonban amikor próbálkoztam nála (lufit vittem neki névnapjára, verset írtam neki) nem esett le neki, hogy ezt udvarlásnak szántam és 1 héttel rá összejött egy másik fiúval, utána szándékosan tartottam tőle a távolságot. 2 évre rá most szakított a barátjával és újra jóban lettünk, de nem tudom, hogy mit kellene tennem. Valahogy túl érettnek érzem őt magamhoz. Nekem még egy kapcsolatom se volt, még csókolózni se csókolóztam, ő a szöges ellentéte ennek. Most újra próbálkozom nála, sütöttem neki sütit mert rossz napja volt, segítek neki amiben csak tudok, de valahogy megint nem veszi a lapot. Közben nem tudom hány fiúval beszélget közben, szóval kezdek kicsit kiábrándulni belőle, de megöl a féltékenység amikor más fiúval látom, de nem avatkozok közbe. Nem értem a mai világban ha a fiú ennyi figyelmet szentel egy lánynak akkor a lány nem fogja fel hogy mi a fiú célja? Lehetséges hogy friend-zoneba kerültem, vagy csak nem is érdeklem?

Érdemes egyáltalán tovább próbálkozni?



2017. márc. 4. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a legjobb fiú barátjának gondol. Őszintén mondd meg neki, hogy mit érzel.
2017. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fuuuu barátom te nagyon kis romantikus érzelmes srác lehetsz ami sztem tök jó.. egy baj van. Ezt a lányok többsége nem értékeli.(vannak kivételek). Tudod én is pont ilyen voltam mint te...verset írtam plüssöt ajándékoztam névnapjára minden reggel igyekeztem mellé ülni a buszon stb stb. És tudod mit kaptam cserébe? Nagy semmit. Arra nem volt képes a lány hogy írjon nekem vagy egyáltalán értékelje amiket tettem érte...és a saját bőrömön tapasztalva rájöttem hogy nem szabad ezt csinálni. Nem szabad elkényeztetned ilyen dolgokkal mert tálcán kínálod a jó lelkedet amiből minden erőt kiszív h talpra álljon és a végén az orrod előtt egy másik sráccal összejöjjön. Nem érdemes vele vesződni..jóban lett veled mert kellett neki egy lelki szemetes..ennyi az egész . És ilyen ajándékot meg ilyesmit én azt javaslom csak olyannak vegyél akin látod h viszonozza az érzelmeid!!!! mert ő megérdemli nem úgy mint ez a lány. Tudom h eleinte nehéz (én is képtelen voltam rá) de el kell őt felejtened és más lány után nézni. Hidd el teljesen ugyanebben a hajóban eveztem és mostani fejjel arra gondolok mennyi időt és energiát spóroltam volna ha nem futok olyan szekér után ami soha az életben nem vesz fel.
2017. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én nőként írom neked ezeket:

Én személy szerint biztos, hogy levágnám, de minimum elgondolkoznék rajta, hogy nincs-e ezek mögött az apró kedveskedések mögött más szándék is. Szintén személy szerint én, éppen emiatt nagyon óvatos lennék veled. Ha csak barátként tekintenék rád, akkor igyekeznék minél több olyan jelet küldeni feléd...esetleg többször hangoztatnám is, hogy jó barátom vagy stb...hogy te is megértsd, hogy ennél több nem lehet köztünk. Azon gondolkozz kicsit el, hogy vajon ő küld-e olyan jeleket feléd, ami arra enged következtetni, hogy ő csak barátként tekint rád vagy épp az ellenkezője. A 2-es szerintem nagyon jól írta azt, amit leírt, teljesen egyet értek vele. Én úgy gondolom, hogy lehetett volna neki is lehetősége arra, hogy lépjen feléd ennyi idő alatt. Szóval vagy konkretizálod a dolgot vagy hagyod menni...

Én anno hasonló cipőben jártam, és én elmondtam a srácnak, hogy többet érzek iránta mint barátság (mert már rossz volt sokszor hallgatnom a csajos dolgokat stb) lelkileg éreztem magam nagyon ergyán..szóval saját magam érdekében inkább léptem. Jobb ha tudod hányadán álltok, minthogy emészd magad, mert felőröl. Vagy kiderül hogy neki is tetszel vagy azt mondja hogy csak barátként tekint rád. Ha az utóbbi az rossz...mert tényleg rossz érzés, de tudod hogy nem kell energiát fektetned olyan dologba ami halott. És talán kinyílhat a szemed és észrevesz valaki olyat, aki tényleg megérdemli a figyelmed és kedvességed.

2017. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!