Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez, valamint mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, valamint mit tegyek?

Figyelt kérdés

Abszolút nem tudom felfogni hogy miért van az hogy ha valaki ugymond "fut" a masik utan akkor a masik leszarja ,de ha nem foglalkozik vele akkor meg ujra erdeklodik a masik

Miert nem lehetne azt hogy mindenki kimutataja az erzeseit miert van az hogy a masik eltavolodik ha kimutatjuk az erzeseinket ?!?!?

nem értem miért van így a többség.


Másik problémám az hogy nem tudom hogyan kéne viselkednem 18 eves lány léttemre ha ugy alakulgat egy sraccal valami marmint bonyolult ezt elmagyaraznom de mivel elvaltak a szuleim nem volt elottem egy tanul norma nem lattam hogy hagyan kell szeretni igy nem tudom, nem tudok

Es rohadtul leegetem mindig magam hulyesegeket beszelek ugyerzem unalmas vagyok idegesito ja ha mar hisztizek itt akkor eljonnek az onertekelesi gondjaim is de inkabb abba hagyom.

Szoval ennyi lenne.



2017. márc. 5. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Először tedd magad rendbe!Ha ezzel megvagy akkor menni fog minden.Beszéld meg a problémádat azzal a személlyel aki nem mutatja ki az érzéseit!Fontos a kommunikáció.

Ha szeretnél beszélgetni, írj rám! :)

F

2017. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!