Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hihető, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hihető, hogy a ducibb lányokat kedvelem?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a ducibb, molettebb lányok tetszenek. Nincs baj azzal, ha valaki vékony, de nekem óriási ELŐNY, ha valakin bőven van "husi". Miért nem hiszik ezt el a lányok? Miért gondolják, hogy csak udvariaskodom?


Nektek volt már, hogy el tudtátok hinni, hogy valakinek szebbek vagytok teltebb alakkal mintha vékonyak lennétek?


Kort is írjatok!


18/F



2017. márc. 6. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért a társadalmi közfelfogás az, hogy a molettebb lányok "nem kellenek" és - valószínűleg ezért - az ilyen lányok sajátmagukat is lenézik és nem tudják elképzelni hogy bárkinek is tetszhet a molett külső.
2017. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiú vagyok, nekem sem szokták elhinni... :'D


15/F

2017. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem hisznek neked, mert nincs önbizalmuk. A mai tarsadalmunkban egy ducibb lány csak olyan visszajelzéseket kap, hogy ő nem ér annyit mint egy karcsúbb nő. Ha megfigyelés és bemész egy átlagos ruha üzletbe például, a legnagyobb méret az Xl es es valljuk be ha nem nádszál vékony az ember lánya lehet üres kézzel távozik az üzletből. Persze ez általánosítás és lehetnek kivételek. És szerintem pontosan ezért nem hiszik el neked ha nem hiszik, mert máshonnan nem azt a visszajelzést kapják amit te mondasz nekik. Véleményem szerint ez lehet az oka. 16/L
2017. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ducibb lányokat kb mindenki lenézi azért nem hiszi kell egyik lány sem :/ L\17
2017. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!