Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély, hogy fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy fogok találni valakit a közeljövőben? 14/l

Figyelt kérdés

Vitiligós vagyok, lesz fogszabályzóm még másfél évig, emiatt visszahúzódó lettem. Nincs jó alakom -bár nem vagyok duci- és átlagosan nézek ki. Jó a humorom, megvan a magamhoz való eszem, szeretnék beszélgetni, csak nincs kivel:(

Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm:)



2017. márc. 13. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Közeljövöben nincs, majd a jövőben...
2017. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
sportolj rendszeresen, nagyon sok (jobbára normális) srácnak fontos hogy mozgásban legyen a barátnője én sem tudnék elképzelni barátnőt aki nem sportol... (heti 2x2 óra edzes az nem sport)
2017. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár kattogni. :)

A fogszabályzó nem vészes és látszik, hogy törődsz a fogaiddal, meg úgy összességében magaddal.A vitiligóval meg nem foglalkozz, amúgy sem tehetsz róla.Ettől még lehetsz szép és a külső amúgy sem minden.Ha a kisugárzásod és a belsőd is ok, akkor baj nem lehet.Meg türelem, ráérsz még! :)

Ha szeretnél beszélgetni, írj bátran! :)

F

2017. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Írhatsz, ha gondolod:)
2017. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van :) Ezek közül egyik sem kizáró ok. Beszélgetni szívesen beszélgetnék veled, momentán nekem se nagyon van kivel..
2017. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj
2017. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajh. Miért ne lenne ? 14 éves vagy.. mégcsak épphogy láttál valamit az életből. :3

Lesz az még máshogy is.. főleg amikor majd azon aggódsz, hogy túl sok ember van körülötted egyszerre és olyan helyzetre vágysz, mint amilyenben most vagy. :D

Mellesleg nekem sincs most nagyon kivel, de bármikor szívesen beszélgetek bárkivel, aki normális. Te is így vagy ? ^^


Ui.: A betegséged nem kizáró ok, sőt szerintem nem is tényező ebben az esetben. :P A fogszabályzó pedig cuki! :D


17/f

2017. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj a fogszabályzó miatt, sokaknak van, és később rendbe lesznek a fogaid...

Csupa jó tulajdonságokat soroltál fel, szóval ne aggódj...nem lesz semmi gond.

Ha gondolod akkor írj!

2017. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!