Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza Tinderen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza Tinderen?

Figyelt kérdés

Egy sráccal match lett, tehát mindketten lájkoltuk egymást még ugyanazon a napon. Aztán csak egy nappal később írt rám. Erre azonnal visszaköszöntem neki. Sajnos 2 napig nem írt semmit, írtam neki azóta is, de arra sem válaszolt.

Nem értem, hogyha nem akart beszélni, minek írt rám? Vagy csak nem látja az üzeneteim, pár napja nincs netközelben? Szerintetek?



2017. márc. 21. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélel lerombolni de akkor ha többet szeretne akkor ahogy csak tudna úgy írna neked vissza.Az hogy rádírt egyszer annak sok oka lehet, lehet csak beszélni akart akkor valakivel..
2017. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult. Lehettem akár énis mert magamra ismerek :D

Fóbiám hogy bekategorizálok lányokat már az alapján, hogy hogy köszön vissza. Ha nem írok vissza valószínűleg az azért van, mert nem tetszett ahogy visszaköszönt.

2017. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!