Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek a macis srácok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek a macis srácok is szóba jöhetnek?

Figyelt kérdés

15-20 év közötti lányok véleménye érdekelne leginkább.

Tegyük fel, hogy van egy jó fej, vicces, jó megjelenésű, helyes, jóképű srác.

Zavarna ha van egy kis pocija, azaz mackós? Kizáró ok lehet?


A fenti jó tulajdonságokat NEM magamra értettem, hanem úgy átlagban, ha éppen összefuttok egy ilyen testalkatú sráccal ezekkel a tulajdonságokkal.

Szóval ne jöjjenek az ilyen "nagyképű vagy" kioktatások, köszönöm :)


Csak azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert ugye bár énis mackós vagyok, viszont már olyan lányoktól is kaptam kezdeményezéseket, akiktől álmomban sem vártam volna. Többször is előfordul, hogy neten bejelölnek szép lányok és ismerkedni szeretnének.

Pedig közösségi oldalakon is olyan képeim vannak fent, ahol azért látszik a testalkatom.

Valamint így társaságban is van hogy elszólja magát egy lány, vagy hogy éppen velem szeretne lenni.

Szóval, szóba jöhet nálatok ilyen, vagy teljesen kizáró ok?

17/F



2017. ápr. 8. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van sok szép csaj ismerősöm akinek nagyobb darab a párja, szóval szerintem nem lehet gond:D
2017. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj,hogyha nem az a kockahas,a csontsovány fiúknál meg ezerszer jobb.Persze azért van ebben a testalkatban is határ.Sőt,volt olyan fiú,aki nem ilyen macis volt,de nagyon helyes,és az azért eléggé bejött 😏 Meg amúgy is mennyivel kényelmesebb,ha rádölsz a pasid hasára és kényelmes,és nem nyomja szét sz arcod a kovkáival,vagy esetlen nem törik a fejed alatt össze😂 Szóval macis srácok,bízzatok magatokban,külömben sem a kűlső a legfontosabb. 16/L
2017. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Igen egyébként, olyan kényelmes amikor még a saját karomat is teszem a mellkasom alá, hasam fölé :D

De most le akarok dobni egy jó pár kilót, kipróbálom úgy milyen az élet. De nem is biztos, hogy sikerülne egyáltalán. Örök életemben ilyen voltam, mondjuk engem nem zavar a külsőm, szeretek ilyen lenni.

2017. ápr. 8. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szóba jöhetnek.
2017. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni, leírná mindenki a korát/nemét? :)
2017. ápr. 8. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A párom is mackós picit de semmi gond nincs vele, így szerettem belé. :)

19/L

2017. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gond a mackós alkat. És ahogy már előttem is mondták, amúgy se minden a külsőről szól. :D


16/l

2017. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én azthittem a mackósokat még csak szemügyre sem veszik a lányok, de ezek szerint nem.

Azért megnyugtató, hogy vannak még olyan lányok akik nem a kockahas alapján válogatnak párt :)

2017. ápr. 10. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok lánynak bejönnek, nekem is. Nem azt mondom, hogy kifejezetten a macis srácok jönnek be és mindegyiküknek nyert ügye van nálam mert azért ez így nem igaz, ez több mindentől is függ és úgy gondolom, hogy alapvetően az összhatás a lényeg (külső és belső tulajdonságok együtt). Ugyanakkor az igaz, hogy túl izmos vagy túl vékony fiúk nem igazán vonzanak, jobban szeretem, ha átlagos testalkatú vagy "macis". Egyébként szerintem ez egyéni adottságoktól is függ, vannak, akiknek kifejezetten jól áll, ha husisabbak. Például tegnap találkoztam egy fiúval, aki régebben szerintem tök jól nézett ki és nekem abszolút bejött, de mostanra már lefogyott és így már egyáltalán nem tetszik... Persze, ez egyéni ízlés kérdése illetve nyilván mindenki maga tudja, hogy hogyan érzi jól magát. Szóval szerintem bőven van olyan lány, aki szereti a macis fiúkat, úgyhogy emiatt nem kell aggódnod :) 18/l
2017. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Köszi a válaszod :)

Igazából annyira nagyon nem aggódok, csak sajnos olyan helyen (országban) lakom ahol lehetetlen ismerkedni. Eddig próbáltam az alkatomra fogni, de kiderült akkor hogy nem.

Szoktam a szülővárosomba hazalátogatni és ott teljesen más volt a helyzet.

Volt hogy egy lány majdhogynem "randira" hívott magával, amit kicsit furának tartottam mivel egy tényleg nagyon szép lány volt, ráadásul többször is megismételtük a közös programot. (De egyikőnk sem hívta randinak.) Egy másik lány szabadon elmondta hogy bejövök neki, egy másik lány netről kiszúrt magának és rámírt és utalásokat tett, valamint egy épp bulizó társaságban egy másik szép lány szintén nyiltan elmondta mit gondol.

Ezt így soknak tartottam mindössze 2 hónap alatt, mivel eddigi életemben szinte nem is nagyon beszéltem velem egykorú lányokkal..

De persze semmisem lett ezekből, mivel távolság miatt hülyeség is lett volna bele kezdeni bármibe is.

Köszi mégegyszer a válaszod:)

2017. ápr. 11. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!