Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki ha még 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha még 15 évesen nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya,csak még nem találkoztam az igazival..Szerintetek ciki?
2017. ápr. 8. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ciki cikinek tartani azt ha valakinek akármilyen korban nem volt barátja/barátnője.
2017. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ciki ez a gondolatmenet..
2017. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ciki, hogy több ezer, de minimum több száz ilyen kérdés van, de neked személyesen kell a megerősítés.


Gondolj bele. Jól érzed magad így?

a. Nem---> Szedj fel egy pasit, légy boldog, hogy te is a 15 éves 'komoly' kapcsolatban lévő érett nőkhöz tartozhatsz.(Tisztelet a kivételnek)


b.Igen---> Sz@rd le a mások véleményét és ne 100 pasi után találd meg az igazit, hanem várd ki.

2017. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17 vagyok és még nem volt barátnőm. Még sosem gondoltam arra, hogy emiatt ciki lennék vagy bármi..
2017. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátom, de türelmes vagyok és várok a megfelelő személyre. 16/L
2017. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz,nkem sem volt meg komolyabb baratnőm,kitartás,majd ugyis lesz elobb-utobb, en is csak varok

15/f

2017. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
tuti csúnya vagy és még beképzelt is.
2017. ápr. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok. Egyszer szépnek egyszer rondának érzem magam. Nekem se volt még barátom. És sztem nem is kell mert nagy részben csak a baj van belőle.
2017. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Igazából ez lenne a normális...
2017. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ciki. Azonnal össze kellene jönnöd velem. Ja de várj... most jut eszembe, hogy meg kell sütnöm a palacsintát holnapra :O Akkor mégse jó most.
2017. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!