Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz kiigazodni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kiigazodni egy lányon? Lányok, miért nincs sose logika a gondolat menetetekben?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban ez van,masikban az,külön egyenletrendszerrel kell levezetni ha meg akarok erteni valamit es akkor se 100% h pontos eredmenyt kapok

2017. ápr. 9. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

A lányok agya teljesen más mint a fiúké:) Van is egy videó, ha van kedved nézd meg! És...soha ne próbáld megérteni a lányokat, felesleges, hiszen teljesen máshogy gondolkodunk. Ha pedig megpróbálod és az agyadra megy, akkor vess magadra:)

Komolytalan dolgokban persze lehet könnyebb, meg vannak kivételek, akikkel szót lehet érteni:)

17/L

2017. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt a videó, bocsi angolul van, de nem olyan nehéz:)

https://www.youtube.com/watch?v=0BxckAMaTDc

2017. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy példa esetleg? Az ilyen lányok vagy kicsik még, vagy nagy eséllyel buták. Legalábbis én speciel elég logikusan állok mindenhez.
2017. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem így látom a helyzetet, a gondolkodás csak részben függ nemtől az is hatalmas hülyeség, hogy a lányok érzelmesebbek.Sok esetben nem így van.

L

2017. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Azért ez a sose, az erősen túlzás nem a nemtől függ a logika, hogy lehetsz ennyire szűk látókörű?
2017. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért ne vegye magára senki,nm megbántani akartam ezzel senkit csak en ezt tapasztaltam eddig
2017. ápr. 9. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert olyan lányokkal kezdtél ki...
2017. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
36%
Egyébként egy ilyen kérdésre milyen választ vársz?
2017. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!