Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok mondani egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok mondani egy lánynak aki valószínűleg nem is ismer?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szoktam a buszon látni, és látásból ismerjük is egymást, de az is lehet hogy a nevem se tudja.

Tetszik nekem, és szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom hogy kezdjek neki. Egyébként visszahúzódó lány, így nem tudom hogy reagálna rá, ha ismerkedni szeretnék. Tippek?



2017. ápr. 13. 10:49
 1/5 anonim válasza:
Mintha csak en irtam volna..:DD tavaly nekem is volt egy ilyen szitum. Es nem sult el jol. Nagyon vissza se ir...
2017. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, hogy mit mondasz, mert egyértelmű, hogy ismerkedni akarsz. Sőt, tulajdonképpen annak sincs túl nagy szerepe, hogy hogyan kezded, mert a külsőd már sok mindent eldönt. Most sokat segítettem, ugye? :D Arra akarok kilyukadni, hogyha kedvesen és nem nyomulósan kezdesz vele beszélgetni és szimpatikus vagy neki, akkor nyert ügyed van. Ülj le mellé vagy ha együtt szálltok le/fel, akkor szólítsd meg. Kezdhetsz olyannal is, hogy "Nincs zsepid?/Meg tudod mondani az időt, mert lemerültem./stb.", de mint mondtam, le fogja vágni a szitut. Szóval, a "Szia, nincs kedved beszélgetni?/ Szimpatikus vagy, megismerhetnélek?" is tökéletes.

16/L

2017. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, ez igazán bíztató volt XD Másodiknak köszönöm szépen a tanácsot :)
2017. ápr. 13. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit a második írt.

Egyszerűen ha látod valahol egyedül, akkor menj oda hozzá, kedvesen szólítsd meg, és menni fog a dolog. :)

Nem tudom, hogy amúgy van-e előzménye a dolognak, úgy értem hogy ő is mutatott-e valami féle érdeklődést irántad, mert ha igen, akkor nyert ügyed van, de ha nem, akkor az sem baj, mert tényleg ha kedvesen odamész hozzá, akkor nem fog elküldeni, én személyszerint szeretem, ha leszólít egy fiú, és nem küldöm el. A legtöbb lány is így van vele :)

2017. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az elsővel értek egyet, nekem se sült el valami jól. Vagyis de, de nem lett belőle semmi. Az a helyzet hogy ez elég rossz helyzet az ismerkedésre. Azt gondoltam minden simán fog menni, ígyis volt, a mai napig ha találkozunk, beszélgetünk, de nem jutunk tovább. Csak beszélgetőtársaknak bizonyulunk. Ráadásul én vagyok a lány, aki kezdeményezett..persze nem egyformák a helyzetek,csak próbálom kicsit másabbá terelni a dolgot, hogy nehogy úgy járj mint én.

Millió kérdéssel bombázhatod, vesd le a gátlásaid és ne félj. Hol száll le, tudna e neked segíteni mert nem tudsz x y helyet, mondja már meg, ilyenek. Ha normális, akkor segít, a szitu meg adja a témát. Ha kell még segítség írj rám:)

Én egy nagyon kedves srácot fogtam ki, de mégse lettünk többek beszélgetőtársaknál. Ha jól sül el a beszélgetés, ne várd meg a következő 'találkát', hanem hívd el! Ahogy beszélgettetek úgyis látni fogod vevő e rád vagy sem. Én hónapokig vártam,de nem jutottunk előrébb. Ne ess ebbe a hibába! Légy bátor, nincs mit veszítened! Sok sikert!:)

16/l

2017. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!