Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiuknak tényleg a nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak tényleg a nagyon fehér bőrű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
félig venezuelai vagyok,sokszor hallom hogy a fehér bőr szebb,természetes, nem k*rvás ........mint a barna
2017. ápr. 13. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
burkolt rasszizmus
2017. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt szerintem ez ízlés kérdése, másrészt a természetes barnaság szexi, az agyonszolizott bőr a k*rvás. :)
2017. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeretem a nagyon fehér bőrt, de ettől függetlenül nem gondolom, hogy a sötétebb az rossz, mivel nem ezt nézem elsőre és nem igazáb ezen van nekem a hangsúly, de ez szerintem csak ízlés kérdése mint a legtöbb dolog így nem is lehet általánosítani ebben úgy, hogy a "a fiúknak", mert így mindenkit egykalap alá vonsz, ez olyan mint amikor külföldre kitesznek olyat, hogy ne lopj magyar, attól még mert volt egy szerencsétlen aki lopott és magyar, ez még nem igaz rám is.
2017. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy "a fiúknak"?

van, amelyiknek igen, van, amelyiknek meg nem...én kettőt is ismerek, aki nagyon sötét bőrű lánnyal van, mondjuk, nem fiúk, hanem felnőtt férfiak...egyik csaj jamaikai, másik indiai.

2017. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!