Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még Facebookon ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még Facebookon ismerkedni? Mit reagáltak ha egy idegen bejelöl?

Figyelt kérdés
21éves vagyok Győrbe költöztem és nem ismerek senkit már 4éve nem ismerkedtem régen facebook sikerült ismerkedtem találkozó is lett és személyesen is szimpatikusak voltunk egymásnak .

2017. ápr. 20. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha egy vadidegen ember, akivel sose találkoztam és nincs közös ismerősünk bejelöl, nem jelölöm vissza. Ha olyan, akit látásból ismerek vagy van közös ismerős, akkor attól függ ki az illető ( korosztály​ombeli szép lányok természetesen előnyben ). Ha köszönő viszonyban vagyunk, már visszajelölöm.
2017. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 21f vagyok
2017. ápr. 20. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Én sem szoktam vissza jelölni azokat az embereket akikkel alig van vagy nincs is közös ismerősöm. Próbáld meg azt hogy ráírsz arra aki tetszik, ha reagál akkor nyert ügyed van ha nem akkor nem.

21/L

2017. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem. És ha egy idegen bejelöl, akkor törlöm a jelölést. A facebook nem ismerkedésre való.
2017. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aki tetszik az jöhet:D

L

2017. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!