Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tág pórusokkal, miteszerekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tág pórusokkal, miteszerekkel és némi pattival is számíthat valaki jóképűnek a lányok körében?

Figyelt kérdés

Egyenetlen és miteszeres arcbőrrel, melyen elszórtan pattik is vannak nézhet ki egy fiú jól?

Persze rendszeresen tisztítom, és kezelem a bőröm, de beállt egy értékre mind a patti, mind az egyéb bőrhibák száma, aminél kevesebb sajnos nem lesz.:/

Csak közelről látni, de számomra elég zavaró...

A lányok ezt mennyire nézik?



2017. ápr. 22. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz! Egy picit gáz ha a pattik már nagyon érettek és szembetűnőek. Persze ezen lehet változtatni. Az oké,hogy csak közelről látszik de nagyon taszító lehet. :)
2017. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy fiú helyes,jófej akkor pont nem a bőrhibái fognak számítani
2017. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem a pattikkal van a fő baj, hanem a pórusokkal,amire nincs ellenszer:/
2017. ápr. 22. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, kinek mi a fontos.

2 éve vagyok együtt a párommal (24/F), akinek mindig pattanásai vannak, kicsi érettek és nagy, pirosak mélyen a bőre alatt. A bőre zsíros, pórusai tágak, a pattanások után pedig hegek maradnak az arcán. Próbáltam segíteni, mindent kiprobaltunk már, de nem használt. Ő ilyen. Kívülről nem egy álompasi. De belül hihetetlen, csodálatos ember, és engem ez fogott meg benne.


Ha találsz valakit, aki elfogad úgy, ahogy vagy, és nem érdekli hogy nézel ki, mit teszel, mit mondasz, végtelenül ragaszkodik hozzád, vedd el feleségül, mert ő az igazi. :D



17/L

2017. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem sem zavarna :D

Simán lehetsz attól jóképû. :)

2017. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Például multkor a buszon úgy éreztem hogy úgy vonzódok egy fiúhoz, amikor tista pattanás volt az arca meg stb.. De attól még lehetsz vonzó meg aranyos, helyes c:
2017. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2017. júl. 28. 12:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta javult a helyzet, így nyáron 1-2 pattim van általában.
2017. júl. 28. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!