Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves lány vagyok és egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és egy 14 éves fiú iránt vonzódom, hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járok egy nálam két évvel kisebb fiúval, aki az utóbbi két hónapban igazán felkeltette az érdeklődésem. Ő művész, akár csak én, viszont ő olyan más, mint az átlag. Leginkább egyedül van, maximum egy ember szóba jöhet a társaságában, gördeszkázik is... Elegem van a tehetetlenségemből, meg szeretném ismerni, de nem igazán tudom, hogy melyik a leginkább normális, megközelíthető út, hogy ez megvalósuljon. Mit tegyek?

2017. ápr. 26. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha tudod a nevet akkor eloszor is jelold be facebookon😄

Egyenlore egy kicsit ismerkedjetek neten, beszelgessetek aztan koszontok egymasnak eloben ugyis, de eloben szerintem mar a fiu lepjen es menjen oda hozzad:)

16/l

2017. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerősök vagyunk:) Csak nem vagyok híve az internetes ismerkedésnek
2017. ápr. 26. 22:53
 3/7 anonim válasza:
75%
Én azt mondom,legyél egy belevaló,tökös Frida Khalo és merj lépni. Néha nem elég az univerzumra bizni a történéseket,nekünk is cselekedni kell. Elvégre a 21.században élünk nem gáz ha a lány teszi meg az első lépést. Ráadásul ő kisebb nálad,könnyebb lehet becserkészni. Szerintem nyugottan írj rá(néha fel kell adnunk az elveinket,hogy elérjük a célt) és aztán ahogy egyre oldottabb lesz a hangulat már a suliban is beszélhettek,aztán elmehettek teázni stb. Szépen lassan belevezeted a dolgokva. Hajrá
2017. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 L.Bandita ***** válasza:
59%
Ez érdekes. Milyen művészek vagytok? Ez akár lehet kapcsolódási pont is. Mond neki hogy szeretnél tőle gördeszka leckéket venni, mert szeretnél megtanulni. Tuti lesz a siker.
2017. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia, látom egyedül vagy, van kedved dumcsizni?
2017. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ö, ez nem igazán válasz:))
2017. ápr. 27. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a gördeszka-oktatás jutott az eszembe. Amúgy a gördeszkát be lehet vinni a fagyizóba (később). ;)
2017. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!