Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy még barátok leszünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy még barátok leszünk? Vagy még több ha úgy alakítom és nem siettetem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom egy hónapig, nem régen ért véget a kapcsolat. Túl hamar ugrottunk bele a kapcsolatba, ő még nem volt túl a volt barátnőjén ezért is szakított. A csaj amikor teheti szórakozik a sráccal, de erre úgy néz ki volt barátom lassan rájön és letesz róla.

A mi kapcsolatunk barátságként kezdődött. Szakítás után minden nap beszéltünk fb-on egy kicsit. Majd találkoztunk egyszer. Az után egy hétig nem írt. Én sem írtam neki. De egyik nap megint rám írt. Egyikőnk sem erőltette nagyon a beszélgetést. Nem tudom mikor fog megint írni. Lehet akkor amikor megint nem számítok már rá.

Mikor szakított azt mondta össze van zavarodva, egyedül akar lenni, tanulni, stb. Mikor írt akkor is kb ezt közölte hogy ezzel foglalkozik mostanában. De ugy látom lájkolgat pár új lányt, lehet fel is akarja szedni valamelyiket.. (de nem vagyok benne biztos hogy ő érdekelné komolyabban azokat a lányokat)

Ha újra elkezdek kis kedves lenni vele, támogatom, meghallgatom. (Ez neki nagyon tetszett régebben mert volt barátnője leszarta) Újra barátokként elkezdjük a kapcsolatot, nem siettetem, úgy viselkedek vele, és hagyok neki időt hogy belém szeressen az lehetséges lenne?

Gondolom ez azért nem mostanában lesz mert még mindig hasonlóan zűrösek a dolgok mint mikor kapcsolatba voltunk. De mikor találkoztunk is úgy láttam vevő lenne rám, még vonzódik hozzám, kiváncsi rám, stb.

Ha türelmes vagyok egy éven belül pl lehet ebből valami?

18 L



2017. máj. 9. 14:29
 1/5 Vanessza0000 válasza:
Sztem simán :) jó hogy így bizakodsz és sztem nem is alaptalanul, nekem még az egy év is sok amit írtál a végén, sztem hónapok kérdése csak :)
2017. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak :)

Második válaszoló! Szerinted miért nem? :)

2017. máj. 9. 16:06
 4/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem igenis lehetséges;)

U.I: Remélem sikerül :)

2017. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: Mert ez az egész egy erőltetett menet lesz. Próbálnád azt a kapcsolatot folytatni, ami már zátonyra futott, de minek?

Lesz olyan srác, akinél nem kell majd aggódnod,hogy jajj, mennyire kell vele kis kedvesnek lenned meg jajj barátok legyünk,de türelmesek is legyünk, meg húzzuk egymás agyát akár még egy évig azért, hogy semmi ne legyen belőle.

2017. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!