Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu nevű kérdése:

Voltatok már olyan helyzetben hogy irtóan tetszett valaki, és nem tudtatok mit csinálni?

Figyelt kérdés

Nos, velem pontosan ez van. Május közepén Járunk, 2017-ben.

Had meséljem el ezt a kis történetet! Remêlem tudtok nekem segíteni.

Minden 2015 augusztus 31.-én kezdődött.. a gólyatáborban. Sok ismeretlen arc, akikkel majd eltöltöd a hátra lévő 4 éved.. ezzel nincs is semmi probléma, szokásodhoz híven ismerkedsz, barátokat szerzel, mivel ez megy neked! Azért felméred a terepet a lányoknál is, kell egy két jó bige az osztályba nem de? Még is valakit figyelgetsz.. szemezgeted őket.. aztán szépen lassal eltelik a nap.. emlékszel, hogy láttál egy lányt, aki egészen más volt, mint a többi, de hagydtad is, mivel nem volt időd foglalkozni mással, beszéltêl tovább a haverokkal! :D

.

.

.

Ugorjunk kicsit előbbre, a 2015-ös, (ekkor 9.-es vagy) tanév javában zajlik, közeleg a félév, te pedig irtóan oda vagy azért a lányért, akit kinéztél augusztus 31-edikén, a gólyatáborban! Sosem láttál még ilyen gyönyörű lányt, és a saját társadalmi ranglétrádon is egy szinten vagytok.. nagyon tetszik neked, decemberkörül rá is írsz, hisz nem birsz parancsolni magadnak. Gyerekes vagy mert nem volt még kapcsolatod, és neki sem. Rámenős vagy mert annyira tetszik neked hogy azt szeretnéd ha csak a tiéd lenne.. ez persze neki nem tetszik, ráadásul még csak nem is tetszel neki valószínüleg... hazudsz neki, hogy nagynak tűnj a szemében, de úgy is tudod hogy lehetetlen megyszerezned őt.. rájön hogy hazudtál és elküld..

Kerülöd, levegőnek nézed, nem foglalkozol vele.nyári szünet.

A 2016 os nyáron elmentêl egy táborban, ahol találkoztál egy lánnyal, aki az első barátnőd lett.. furcsa szémélyiség volt, álszent, beképzelt, de még is tetszett benne valami..

10 hónap után ki is dobott téged..

Na de mi lett az osztálytárs lánnyal, akit utoljára 9. -ben láttál?

10.-ben ujra találkoztok, és miközben neked van barátnőd aki nem nem normális, ez a csodálatos gyönyű osztálytársad pedig nagyon tetszik neked.. orán bambulsz és csak gyönyörködsz benne.. a barátnőd ekkor kidob, mert neki más kell, és 1 év, 6 hónap elteltével ráirsz az osztálytársa, akit kinéztêl..

(Nagyon megkomolyodtál, külsőleg és belsőleg is óriási mértékben érett vagy már.)

Nevezzük mondjuk Annának..

Anna nagyon tetszik neked, (és a volt barátnőd, Iza,) nem, hagy és ujra rád irogat, és eleged van.

Annával beszélgettek, és célozgat rá hogy mennyire jófej vagy, és megbíztok egymásban, de élőben nem beszéltek..

Anna közben elárulja hogy tetszik neki valaki.. és te is mondod, hogy neked is.. de Anna nem tudja hogy neked ő tetszik már gólya óta.. reménykedsz hogy neki te tetszel, de nem.. sajnos nem.. összetörsz.. a barátaid próbálják tartani benned a lelket, hogy lesz egy buli és ott össze hoznak Annával.. hiába ejtessz neki célzásokat, nem tudja hogy ő jön be neked..


Mit tennél?

Mit lépnêl ezután?

Mit tennél a bulin?



2017. máj. 14. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha elolvastad, megtisztelő tőled, ha tudsz válaszolni kérlek tedd meg privátban vagy kommentben!
2017. máj. 14. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Elfogadnam. Ha mast szeret akkor nem tudsz mint csinalni mint elfogadni. De elkebzelheto hogy nincs is más pali csak azert mondja mert tudja hogy neked tetszik es igy probal lepattintani.

DE!

Itt ez a buli. Remek lehetoseg. Deritsd ki vajon mit erezhet. Kicsit allj ra a csajra, es ha teljes erdektelenseget tapasztalsz akkor tenyleg hagyd. Viszont ha pozitiv tendemciat mutat akkor kezdhetsz remenykedni. Hajrá!

2017. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ős is érdeklődik azután, hogy nekem ki jön be:)

Köszönöm a valaszt

2017. máj. 14. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség.. Az, hogy tetszik neki valaki más, nem azt jelenti, hogy szereti is, az egészen más. Válassz egy megfelelő pillanatot ahol felhozod a témát, vagy ha kérdezget, hogy neked ki tetszik, egyszer valld be neki, mert biztosan ott van a fejében, hogy lehet, hogy ő az.


Akkor pedig ki fog derülni, van-e esélyed nála, hogy érezhet-e ugyanúgy, és mi sülhet ki a dologból. Mindenképp mondd el neki, mit gondolsz, tényleg nincs vesztenivalód, ennél tovább nem kell húznod, jó lesz az :)

2017. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már régóta hagytam volna a francba. Ha én nem kellek valakinek, akkor ő sem kell nekem.

Talán ez az oka, hogy eddig még senkim sem volt, de eddig mindig ez a mondat mindig bejött.

17f

2017. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló. Köszönöm nagyon sokat segítettél, kicsit több önbizalmam lett ezáltal.


Kedves harmadik válaszoló, én is hagynám ha tudnám. Jó persze mindenkivel előfordul az életben hogy vannak fellángolás hogy egyesek iránt, mintahogy velem is előfordult már számtalanszor. De ez más mint a többi, ő folyamatosan tetszik, és ezt a kérdést is azért írtam ki mert nem tudok róla letenni. Félek hogy elrontanám a barátságunkat hogyha be ismerném neki

2017. máj. 15. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Fellángolás...

Áhh.

Semmi illúzióm nincs. Neked se legyen. Ha nem jössz be neki, ez van. Most komolyan, mit tudsz tenni?

2017. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!