Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan itt a nyár. Hogyan és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan itt a nyár. Hogyan és hol tudnék csajozni Szegeden?

Figyelt kérdés

Buli, szabadtéri rendezvények, stb.

Esetleg hogyan tudnám felszedni azt a lányt, aki megtetszett?

Előre is köszönöm mindenki segítségét.

17/F



2017. máj. 29. 20:56
 1/8 StayAwake...Forever ***** válasza:
70%
Nem való neked lány még, tanulj inkább kölök. :)
2017. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Már volt barátnőm, csak mindig a lányok kezdeményeztek nálam, és most ezen változtatni is akarok.

2017. máj. 29. 21:01
 3/8 StayAwake...Forever ***** válasza:
71%
Látom még felfogni sem sikerült azt, amit írtam, hát érnek még meglepetések szerencsére..
2017. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek mind jo helyszinek.

Odamész és mondjuk táncolsz vele, meghivod valamire, vagy csak szimplán odamész és bemutatkozol. Nem kis város Szeged, szóval lehet nem is látjátok egymást tobbször. Max hulyének néz, és ha ezt latod rajta akkor mar adj neki okot hogy annak nézzen. :) L

2017. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én szegemen te csak ne akarjál csajozni!
2017. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ha minden áron szegeden akarsz csajt szerezni akkor a legegyszerűbb a helyszinen:

Szegeden.

2017. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én kéred elnézését, hogy feltettem ezt a kérdést.
2017. máj. 30. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb baráti körben ismerkedni, bulikon, ha találkoztok stb...

Esetleg ha nyáron vállalsz diákmunkát, jó alkalom lehet. Én is most voltam, és mindenki nagyon közvetlen :)

De akár lehet strandon ha mész, vagy barátaiddal mentek.

Igazából én nem nagyon járok szórakozni, de sokszor hallottam hogy a Nyugi is jó hely.

Esetleg ha elmész koncertekre, vagy SZIN-re. De facebookon mindig vannak fent események, mindenféle. A legegyszerűbb ha keresel olyasmit ami érdekel és arra elmész. Pl ha animés vagy akkor mondoconra (igaz az nem Szegeden van ugye), vagy színházba, előadásra. A múltkor még valami közös párnacsatázás is volt ha jól hallottam :D Nézd meg ismerőseid milyen programokra mennek, kísérd el a barátaid stb...

Sok bátorság én nagy önbizalom kell, hogy megszólíts valakit, de néha a helyzet is úgy hozza. És mindig kicsivel könnyebb lesz :)

Csak ne vidd túlzásba, nem kell minden lányra nyomulni. Lehet csak ismerkedni is, mindenféle megjegyzések stb nélkül. Aztán ha úgy érzed (ja igen, lehetőleg ha már beszéltetek valamennyit akkor mutatkozz be) akkor facebookon bejelölöd, megint elhívhatod valahova az adott lányt.

2017. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!