Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú aki szereti a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú aki szereti a magas lányokat?

Figyelt kérdés
Persze, tudom. Egyénfüggő. De kb mindenkitől azt hallom, hogy az alacsony lányok a nyerők,és ez elkeserítő szerintem, legalább is számomra. Mert hát még a magas fiúk is a törpe csajokat tartják vonzónak.

2017. jún. 5. 00:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól függ mennyire magas és hogy jól áll e neki. Személy szerint nincs bajom a magas lányokkal de az viszont már egy kicsit zavarna ha magasabb mint én
2017. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
180 cm-nél ne legyen magasabb, de egyébként igen! :D 19/f
2017. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 183 cm vagyok, de úgy 3 éve egy 188cm magas lányva voltam szerelmes. Sajnos nem jött össze velem, hanem egy nála magasabb sráccal. Szóval ez függ a lány kisugárzásától, kinézetétől, és a tulakdomságaitól, ha sok pozitívumot találok benne, akkor a mindegy hogy milyen magas. De amúgy alapjáraton nekem is az alacsonyak jönnek be (21F)
2017. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Csucsu007 ***** válasza:
ALAK MINDENEK FELETT :D
2017. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek, akkor is ha magasabb nálam,bár ez ritka és nem feltétlen áll jól a 184 centi fölötti magasság,nincs bajom az alacsony lányokkal sem,ez nem kritérium,hogy azért ne jönnék vele össze,mert alacsony,de a magasak jobban megfognak.

16/F

2017. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Örülök hogy azért nem reménytelen a dolog :)

2017. jún. 5. 09:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen,eddig minden lány,aki megtetszett,magasabb volt nálam.

19/F 167 cm

2017. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A magas és nagyon magas lányok tetszenek.
2017. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejönnek az igencsak magas lányok.

Te milyen magasra nőttél meg?

2017. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
184 cm vagyok :)
2017. jún. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!