Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Veletek is igy van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Veletek is igy van?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy barátot de Sosem jön össze. Ahol lakom nincs ismerkedési lehetőség. Ezért nem igazán tudok ugy barátkozni másokkal. És ebben az egészben az a legrosszabb hogy végig kell néznem hogy körülttem mindenki bepasizik vagy barátnője lesz. Ezért ugy érzem hogy egyre keservesebb az életem. Szinte szenvedés végignézni ahogy ők elvannak egymással. Másnak is van igy?

2017. jún. 5. 21:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Külsővel szerintem nincs gond mert adok magamra és sokan mondják hogy csinos vagyok. És igaz hogy nkm is csapják páran a szelet de egyikkel sem érzem hogy összeillenék
2017. jún. 5. 23:00
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, kezdek belefáradni hogy a barátnőim sorra mesélik hogy mit csináltak a barátjukkal hétvégén, stb...

Kezdek türelmetlen lenni :(

Nálam mondjuk lehet a külsőm a probléma

2017. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy ismerőseid azt mondják csinosvagy még hazudhatnakm ár bocsi. LEhet csino egy kövérebb szó is de biztos nem fog bejönni senkinek
2017. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 53 kg val és 170 cm vel nem hiszem hogy kövér lennék
2017. jún. 12. 20:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!