Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci pécsi lányok! Hol szoktat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci pécsi lányok! Hol szoktatok ismerkedni hol érdemes titeket keresni?

Figyelt kérdés
Nagyon oda vagyok az ilyen lányokért de soha nem járok sikerrel

2017. jún. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld meg Pécsett
2017. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mint aki gyakorta megfordul Pécs városának árnyai közt, elmondhatom neked, hogy csupán nyitott szemmel kell járnod. Nincs semmilyen misztikus ismerkedési helyük, ugyanott találkozhatsz velük, ahol bármely más lánnyal.

A kérdésed kategóriája alapján szerintem olyan helyeken próbálkozz, ahol a középiskolások gyakorta megfordulnak.

Amúgy nem hinném, hogy sikertelenségednek az az oka, hogy egyáltalán nem találkozol velük.

2017. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Burger King
2017. júl. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pécsi fiu vagyok XD XD Xd
2017. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most komolyan ot az 500 ha iskola vagy a kero ot sok van tapasztalat vagy a lowei
2017. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!