Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini csajok bejönnek nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok bejönnek nektek az idősebb pasik?

Figyelt kérdés
25 vagyok, de én simán kezdenék egy 17-18 évessel, talán még 16 is beleférne.

2017. jún. 16. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem zavar a nagy korkulombseg akkor persze. Nekem szemely szerint sok lenne de ha megismernem es annyira tetszene akkor nem zavarna annyira.
2017. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Normális lánynak nem fér bele.
2017. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lassan 20 leszek, nálam simán belefér a 25, bár nemtudom még mennyire tartozom a tini kategóriába nálad.
2017. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Normális lány nem ez alapján dönt. :)
2017. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az "aranyásókat" simán felszedheted amennyiben van autód/motorod és fizetsz nekik mindent. Egészségedre. Normális srácoknak úgysem kellenek.
2017. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A tizenéves csajoknak inkább a külső számít, nem az, hogy van e kocsid, meg pénzed, mert a tinik inkább a külsőre mennek, mert felszínesek, aranyásó p.i.c.s.á.k azok többnyire 30 feletti k.u.r.v.á.k, akik olyan pasira vágynak, aki jóképű, de mellette van kocsija, háza, sok pénze, meg egyedül lakik nem a szülőkkel na ezek az aranyásók, a tini p.i.c.s.á.k még nem arany ásók, hanem inkább felszínesek, le s.z.a.r.j.á.k a pénzt, fontosabb nekik a kinézet, de a 30 feletti p.i.c.s.á.k.n.a.k meg már a pénz a fontosabb és ahogy öregszenek úgy foglalkoznak egyre kevésbé a férfiak külsejével és egyre jobban a férfiak anyagi helyzetével.
2017. jún. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 26 éves vagyok, de nálam 14 évestől 18-ig minden tini csaj szóba jöhet. Bár vannak elég formás csajok a 12-14 évesek között is, csak őket nem dughatom meg, mert 12-14 év közötti csajt csak 18 év alatti fiúk dughatnak meg a törvény szerint.
2017. jún. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyertelműen :)
2017. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!